Skocz do zawartości
Nerwica.com

Buziaki dla farumowiczów!:)


acetyloCoA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z nerwicą walczę od dzieciństwa. Teraz studiuję, ale obawiam się, że rzucę naukę, bo wykończę się psychicznie. Migreny, drżenie rąk, bezsenność, napady paniki, płaczu, lęk przed tłumem ludzi, bóle w klatce piersiowej, zimne dłonie, wymioty, permanentne wyczerpanie, trudności z koncentracją, ataki złości, brak poczucia własnej wartości, kompleksy to męczarnia moja i moich najbliższych. Ktoś namawia mnie, by się nie poddawać, tak więc zamierzam tu zaglądać i czerpać z Waszych doświadczeń, by w końcu choć trochę cieszyć się codziennością.

Tak więc, życzę Wam, drodzy Forumowicze wytrwałości i odwagi do walki.

Buziaki!!!

acetyloCoA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymaj sie i nie pozwól chorobie wyrwać więcej twojego życia.Ja walcze już 3lata.raz jest super a potem znowu czarna dziura.Ale siłą woli chodzę do pracy ,jeżdże samochodem i staram sie żyć normalnie.Jeśli jednak mam dzięń,że to mi sie nie udaje trudno...czekam na lepszy i idę naprzód.Tu znajdziesz wiele ciekawych porad i nie będziesz czuł sie tak sam ...CoA(paskudna biochemia)Pozdrowienia.MAXIMUSIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za słowa otuchy!!! To takie dziwne, że w końcu ktoś patrzy na mnie przez pryzmat choroby, a nie po prostu egoistki, panikary... Bardzo za to dziękuję!

A co do biochemii, ta cholera dokłada swoje 2 grosze do mojej nerwicy. Wczoraj znów dopadł mnie atak paniki, siedziałam cały dzień w domu i marzyłam, by zniknąć. Ktoś podsunął mi to forum i to był uśmiech losu:) trzymajmy się razem, to damy radę! O matko, skąd u mnie ten optymizm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też wczoraj podsunięto adres tego forum, gdy byłam w totalnej rozpaczy.

jakoś będzie, nie mówie że dobrze i od razu, ale będzie.

 

najgorsze, co można zrobić to dać nerwicy wygrać.

 

3maj się i nie daj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×