Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, drapieżnico :pirate:

a wiesz chciałabym być czarodziejką za szklaną taflą wyobraźni , w świecie marzeń zmaterializowanych, gdzie czary, miecze, świat aż jaskrzący się od magii wyładowaniami elektrycznymi na tle ciepłego wieczoru i szarawego nieba , pobłyskuje delikatnie, wykonuję ruch ręka i zbieram w dłoń lśniące drobinki magii, które połyskują delikatnie na końcach mych palców, u stóp szumi przepiękne ,ciepłe morze a niewielkie fale rozbijają się o brzeg, nad nami dwa księżyce wschodzą na niebo zabierając ostatnie reszki połyskującego lśnienia słońcu, patrzymy w mrok, księżyce całkowicie zawładnęły już niebem, stoimy, słyszymy szum morza, woda oblewa stopy a dokoła skrzą się teraz coraz bardziej widoczne drobinki magi , słychać szum ich delikatnych wyładowań, skóra trochę mrowieje ,ale to miejsce , jest specjalne to tutaj magia sprawiła sobie siedlisko i tutaj jest jej najwięcej, piękno uczuć,

tak bym chciała

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz chciałabym być czarodziejką za szklaną taflą wyobraźni , w świecie marzeń zmaterializowanych, gdzie czary, miecze, świat aż jaskrzący się od magii wyładowaniami elektrycznymi na tle ciepłego wieczoru i szarawego nieba , pobłyskuje delikatnie, wykonuję ruch ręka i zbieram w dłoń lśniące drobinki magii, które połyskują delikatnie na końcach mych palców, u stóp szumi przepiękne ,ciepłe morze a niewielkie fale rozbijają się o brzeg, nad nami dwa księżyce wschodzą na niebo zabierając ostatnie reszki połyskującego lśnienia słońcu, patrzymy w mrok, księżyce całkowicie zawładnęły już niebem, stoimy, słyszymy szum morza, woda oblewa stopy a dokoła skrzą się teraz coraz bardziej widoczne drobinki magi , słychać szum ich delikatnych wyładowań, skóra trochę mrowieje ,ale to miejsce , jest specjalne to tutaj magia sprawiła sobie siedlisko i tutaj jest jej najwięcej, piękno uczuć,tak bym chciała

Uuuu :105: Mam sny, w których jestem magią i wskrzeszam białe światło lub ogień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

nnie mow ,ze znowu zasnęłaś, cos mnie się widzi ze chyba Cię z foruma wyrzuciło

 

-- 28 lut 2012, 01:43 --

 

halenore,

o widzę,że jednak nie zasnęłąś ;) , takie sny to mogą być obstaje za białym światłem, które wskrzeszasz , a ogień to mozna rozpalić magią oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak mam, że w nocy panika, ale ostatnio zmieniło się to,

że rano jak sie obudze jest dużo gorzej niż w nocy :(

 

-- 28 lut 2012, 02:29 --

 

Dobranoc Wszytkim Darkom i żebyście też zasnęli spokojnie bez żadnych lęków

i złych myśli. Tego Wam zyczę. Dobranoc :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady spac masakra jakas no ...czy wy tez tak macie ze noc w noc panika?

Zależy, jak leży. Posiadający wampiryczne korzenie w nocy żyją pełną piersią. :twisted:

 

-- 28 lut 2012, 03:35 --

 

halenore, mam uważać bo chcesz zostać magicznym piromanem, ;)

Nie jestem piromanem tylko "Wzniecająco Światło" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

no dobra jesteś wzniecajaca światło,biała czarodziejka,coś w stylu Gandalf Szary,wychodzi,że molko nie ma wampirycznej duszy targanej niepokojami nędznej egzystencji wampiryczej pomiedzy ziemią a piekłem, pomiędzy ciemnością, ktora ich porwała a widzą ,ze ich wiecznosc jest okupiona zyciem innych

 

Molko,

spróbuj usiasc i oddechy równe i głębokie, nabierasz powietrza, wdychasz głęboko i bardzo powoli wypuszczasz, zamykasz oczy i przestajesz myśleć o czymkolwiek , o tym co czujesz równie, po prostu zamknij oczy i niemyśł o niczym i spokojnie oddychaj , jeśli jeszcze nie zasnęłaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×