Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym dziś miał obok siebie jakąś bliską osobę to wtuliłbym sie w nią bardziej niż zwykle,bo w obliczu tego nieszczęścia o którym można było dziś poczytać na forum ,to wychodzi że jesteśmy jednak szczęściarzami. :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos nie spi??mam atak rwy kulszowej i muszè czekac do 9 az moj lekarz laskawie siè obudzi i przyjedzie..chociaz osttanio przyjechal przed 24 w nocy :? nie mogè chodzic kurde..poza tym kaszel tak okropny,ze nie daje mi spac-antybiotyk nie zadzialal,obawiam sie,ze potwierdzi siè wersja lekarza,ze moze to byc poczatek zapalenia pluc.jestem sama w domu,malz w pracy-chcialam zeby sàsiad z dolu zawiozl mnie do szpitala, ale nikt mi nie otwiera,mimo ze pali siè u nich swiatlo :? dzwonilam do szefowej ale nie odbiera telefonu-a musi kogos wyslac na moje miejsce pracy dzisiaj,pooniewaz dzieci od klientki po powrocie ze szkoly zastanà zamkniete drzwi.Klientka jest w Niemczech,tez nie odbiera telefonu, a numeru tele,do jej mèza nie mam. :bezradny:

zaraz umrè z bolu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze,wiem,ze pisze nie o czasie:d Cholerka?Nie mozecie sobie zapodac jakiegos magicznego proszka na noc,aby zasnac?Po co sie tak meczyc? :mrgreen: olabogaaaaaaaaaa

 

[Dodane po edycji:]

 

nie zebym Was buntowala przeciwko Darkom:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trutu tutu wszyscy śpią a domi skończyła czytać książkę i ma dziwny nastrój..najchętniej obudziłabym piotrka żeby mu powiedzieć jak bardzo go kocham i żeby nigdy mnie nie opuszczał bo tego nie przeżyje. i zastanawiam się czemu on ze mną jest skoro wiecznie tylko smęcę i same problemy ze mną..za co on mnie kocha..przecież we mnie nie ma nic do kochania :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×