Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica, a pobyt w Niemczech i lot samolotem


Darianna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na początek: mam nerwicę lękową.

Aktualnie mam taką sytuację, że wyjeżdżam w maju do Niemiec. Przemieszczę się tam samolotem i cały tydzień spędzę u obcej rodziny. Będzie to wyglądać tak, że będę u nich spać, jeść rano śniadanie, potem chodzić z osobami ze szkoły po Niemczech, i wracać wieczorem znów do tej rodziny na kolację i na noc...

Problem jest w tym, że nie wiem jak to będzie w samolocie. Wypije chyba herbatę z imbiru przed wyjazdem na lotnisko, z dwie godziny wcześniej, cały czas będę żuła gumę, najwyżej wezmę jakieś lekarstwo uspokajające, i może jakoś przeżyję... Będę się patrzeć na widoki za oknem i cały ten lot, że się samolot unosi w powietrzu, wezmę jako coś niesamowitego i fajnego. Będę również robić zdjęcia... :)

Potem jedzenie... Mnie w domu jeszcze mdli czasem jak jem z rodziną, a co dopiero u obcej... :/

Porozumienie się z nimi... -_- Cały czas ze słowniem.

Ogólnie jestem dobrej myśli, i wszystko daje na plus. Mam myślenie optymistyczne. :)

Mam nadzieje, ze będzie dobrze.

 

Może macie jakieś rady?

Może mieliście podobną sytuację?

 

Czekam na odpowiedzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mialem kiedys taka sytuacje jak Ty, bylem na wymianie w Londynie, mieszkalem u murzynskiej rodziny :D ale wtedy moja nerwica dopiero sie zaczynala i jedyne co to byl problem z jedzeniem. z tego co czytam to wydaje mi sie,ze masz slaba nerwica, bo ja z moja obecna nerwica lekowa, to nie potrafilbym na tydzien wyjechac tak daleko i zyc z obcymi ludzmi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darianna, jeśli Ci chodzi o radę typu jak sobie poradzić z tą wycieczką mając nerwicę lękową, to przychodzę Ci z pomocą z następującą radą: Nie przechodź przez most, do którego jeszcze nie doszłaś.

Znaczy to tyle co, nie przejmuj się aż tak przyszłością, póki nie nadejdzie. ;)

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek potrafi znieść wiele, bardzo... Wszystkie doświadczenia nas umacniają. Pamiętaj. Będziesz pewnie pod wielkim wrażeniem i zapomnisz o wszystkich swoich obawach. Ja właśnie przeżyłam miesiąc w Chinach, leciałam samolotem 7 razy. Da się to przeżyć, a potem być z siebie strasznie dumnym, że się zrobiło postępy. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×