Skocz do zawartości
Nerwica.com

od objawow somatycznych do zrodla nerwicy


michass84

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm no co ty nie powiesz?? tak samo jak nie trzeba byc profesorem ekonomii zeby rozwiazac jakies proste zadanie z matematyki tak nie trzeba byc od razu lekarzem zeby po prostu znac techniki na docieranie do korzeni chorob. poza tym lekarze czy tymbardziej psycholodzy gowno sie czasem znaja leczylem sie na oddziale nerwic w klinice i poprawy nie bylo nawet w 1%. takze bardzo bym prosil o odpowiedz ale osoby bardziej kompetentne, a te co maja plesc baje niech lepiej wogole sie nie udzielaja. dziekuje bardzo

 

[*EDIT*]

 

o pardon nie zauwazylem, ze moderator:P ale jakby nie byloktos moze znac odpowiedz wiec prosze od razu nie skreslac taka odpowiedzia mozliwych postow do mojego watku bo poniekad napewno mam racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michass84, jako "bajoplescia" ze tak powiem :lol: , nie skresla nikt Twojego posta , kazdy go widzi i ma prawo sie wypowiedziec, i ja skorzystalam z tego prawa i odpisalam. Moje zdanie takie ze to wlasnie psycholog na terapi najwlasciwiej dojdzie do podloza Twoich dolegliwosci , oczywiscie masz racje ze nie wszyscy lekarze sa z powołania i znaja sie na tym , ale trzeba probowac i szukac az sie znajdzie odpowiedniego . Ja 5 lat starałam sie dowiedziec skad moja nerwica depresja i inne bzdety w głowie, tez miałam obawy co do lekarzy, ale w koncu trafilam na taka, ktora prosto z mostu uswiadomila mi co i jak (ale to nic nie dało bo tak łatwo tego naprawic sie nie da jak sie zdaje;/)...

Ale to tylko moje mało kompetentne zdanie ;)

 

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×