Skocz do zawartości
Nerwica.com

co dalej...


alicja53

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam na imię Alicja. Od dobrych dwóch miesięcy jestem w potwornym dole psychicznym. Zawaliło mi się wszystko. Coraz gorzej funkcjonuje i coraz częściej myślę o śmierci. Nie potrafię dalej walczyć z przeciwnościami losu, nie mam z kim pogadać o tycm wszystkim co dzieje się ze mną. Człowiek z którym mieszkam jest bardziej moim katem niż przyjacielem. Pogubiłam się, przegrałam swoje życie. Ten post jest moim SOS jeśli ktoś chciałby mi pomóc, pogadać choćby przz telefon to BŁAGAM niech to zrobi. Mieszkam w Poznaniu. Mój nr tel 519 830 144.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myslalas o pomocy specjalisty? Mysle, ze powinnas sie zglosic do kliniki, jakiejkolwiek. Puplicznej, prywatnej i porozmawiac z psychologiem lub psychiatra. Mozesz miec depresje, a nieleczona moze miec fatalne skutki. Badz silna, nie mozesz sie poddac (ja to mowie sobie non stop). Co do osoby o ktorej napisalas. Musisz zrobic wszystko by nie dac sie stlamsic drugiej osobie. Nie znam sytuacji, ale to najgorsze co moze byc.Ktos kto mial byc bliski okazuje sie wrogiem.. Moze pomysl o przeprowadzce? Rozmowie? Ciezko mi mowic, bo nie wiem zupelnie o co chodzi. Jak juz mowilam, powinnas zasiegnac rady specjalisty..

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to bardzo smutne to napisałaś!!! Nie jesteś na pewno sama, mam na myśli sytuację!!! Pewnie mnóstwo ludzi jest w podobnej!!! Alicja, nie żyj z człowiekiem, który Cię rani, krzywdzi, może w jakiś sposób poniża!!! Nie pozwól na to, zwróć się do kogoś z Twojego miasta, szukaj pomocy!!! Bądź dzielna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×