Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica lękowa


Montenegra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam dość ile można znosić złe samopoczucie i ciągły strach. Juz sama nie wiem co mi jest a lekarzy cieżko doprosić o jakiekolwiek skierowanie nie mowiąc o terminach badan ze trzeba długo cekać. Czasem nie wytrzymuje i ide prywatnie a pozniej brakuje mi kasy ...

Codziennie mam duszności, kłocie w klatce, ucisk w klatce, skórcze mięśni, nie mowiąc o moim krzywym kręgosłupiektóry mnie boli i ktory uciska mi na nerw i mnie noga przez to boli jak cholera. Byłam u ortopedy w poniedzialek to olał mnie jeszcze brzuszki idiota na skolioze zalecił!! Również w poniedzialek z bolu nogi i moich dusznosci trafilam na ostry dyżur dostałam zastrzyk ketonalu, tabletke uspakajającą i tyle. Jutro zadzownie do psycholog ktorą polecila mi znajoma bo chce sie wybrać moze to mi pomoże skoro tabletki juz nie dzialają a ja sie coraz gorzej czuje :( Bede szła pierwszy raz. Na ataki lękowe biore xanax niby troche pomaga no ale przeciez nie bede brała do końca zycia tym bardziej ze z czasem najmniejsza dawka juz nie działa. Moj organiz reaguje paniką na każde małe zakłócie na każdy mały bół i na każde małe pierdnięcie!! Inni mają marzenia o podrozach o samochodzie o nowej plaźmie a ja marze aby mnie ktoś przebadał, prześwietlił i zdiagnozował od stóp po sam czubek głowy.

Nie prowadze stresującego trybu zycia w sumie to mam zarąbiste życie a od roku takie cyrki sie dzieją. Błagam pomóżcie!! Macie jakieś rady na przetrwanie?? Czy ktoś ma podobny problem jak ja?? Boję się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś rady na przetrwanie?? Czy ktoś ma podobny problem jak ja?? Boję się :(
Ja mam jedną w rękawie. Nazywa się psychoterapia. Nie ma nic wspólnego z prześwietlaniem od stóp do głów. Za to ma dużo wspólnego z prześwietleniem głowy własną świadomością !! Męczysz się już równo rok. Szkoda, że dopiero teraz wybierasz się do psychologa, ale jak to się mówi - Lepiej późno niż wcale !!

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.jestem tutaj nowa.Moim najwiekszym problemem jest to ze oczywiscie tez mam leki ale to jakos mam w kontroli tylko ze najwiekszy problem stwarza mi to ze czuje sie caly czas zmeczona,moje oczy(widze wszystko jakos w innym swietle wszystko jest jakies takie nierealne) i moja kontrola nad oddechem.To co kiedys sprawialo mi wiele radosci teraz jest dla mnie nudne i szare chociaz bardzo pragne zeby wszystko bylo tak jak przedtem.BLAGAM jesli ktos ma albo mial podobne objawy i sobie z nimi poradzial calkowice albo w jakim stopniu prosze o pomoc.+++KIEDYS MUSI ZASWIECIC SLONCE++++.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×