Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bicie serca, proszę o pomoc !!


streak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !!

Obawiam się od jakiegoś czasu że mam nerwicę.

 

Wczoraj przydarzyło mi się pierwszy raz dziwna sytuacja.

Wieczorem kiedy kładłem sie spać, przez jakiś przez moment nie mogłem złapać powietrza, oraz miałem problem z przełykaniem.

 

Kiedy się położyłem spać, nagle zaczęło mi bardzo mocno bić serce i dopadł mnie lęk przed schizofrenią, że zaraz odpłynę, że stracę świadomość, że zrobię coś nie świadomie itp. Miałem tak przez parę chwil, a później uspokoiłem się pomyślałem nad innymi dobrymi rzeczami, zmieniłem pozycję leżenia i jakoś normalnie zasnąłem. Było to przykre wydarzenie. Ten lęk że zaraz odpłynę, że będzie musiała po mnie przyjechać karetka itp.

Dziś wstałem normalnie, tylko rozmyślałem co mi sie wczoraj stało i dlaczego.

 

Czasami jak się denerwuję i mam sytuacje stresujące to przez chwilę mi w uszach piszczy.

 

Żadnych głosów nie słyszę itp. Boje się tego.

 

Proszę o pomoc !!

Czy to jest nerwica ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co to może być w takim razie ?? Proszę o odpowiedź !!

 

Mam świadomość tego, ale mam też czasami głupie myśli o zrobieniu komuś krzywdy chodź dobrze wiem że tak nie można.

 

Chodź nie wiem czy to wczoraj to był jakiś napad lęku itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o takim czymś jeszcze nie słyszałam,może inni Ci jeszcze odp. na te pytanie..

 

''Mam świadomość tego, ale mam też czasami głupie myśli o zrobieniu komuś krzywdy chodź dobrze wiem że tak nie można.''

 

pisałam kiedyś z takim chłopakiem mówił tak samo,że ma nerwice i mu się to powiększa do tego stopnia,że chce robić innej osobie krzywde być może to nerwica ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

streak to może być nerwica. Lęk przez utratą świadomości, nagłe szybkie bicie serca i to uczucie chęci zrobienia komuś krzywdy, czyli właściwie tłumiona gdzieś agresja to książkowe objawy nerwicy. U mnie nerwica właśnie zaczęła się m.in. od ogromnej agresji-bałam się wtedy, że kogoś na ulicy poszarpię, pobiję itp. Teraz wiem, że była to tłumiona złość i lęk, no i objawiło się to w postaci nerwicy. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venus, i jak wyszłaś z tego ??

 

Ja się boje że ta choroba mi może przeszkodzić w normalnych czynnościach, jak jazda samochodem itp...

streak nie wyszłam jeszcze, właściwie dopiero wychodzę, ale to dopiero początek moich zmagań z tym dziadostwem. Jestem w trakcie psychoterapii. Także ja Ci radzę iść jak najprędzej do psychologa (to przede wszystkim) i ewentualnie do psychiatry, bo niestety ten stan może się pogłębiać i faktycznie uniemożliwiać wręcz codzienne czynności. Także nie bój się, nie straszę tu, tylko uprzedzam. Zacznij od razu działać. Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy biorę leki nie prowadzę. Czyli już ponad miesiąc. Jakoś nie ufam swojemu refleksowi. Może przesadzam, ale wolę przesadzać w tą stroną niż coś przeoczyć... ;) Biorę Seronil 30 mg/doba, i teraz schodze z xanaxu, od dzisiaj stosuje go zamiennie z depakine chrono 300. Właśnie łyknęłam depakine...i czekam na działanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×