Skocz do zawartości
Nerwica.com

leki, po których sny są wyraźniejsze (?)


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

biorę velafax 150 + trittico, który z nich powoduje wyraźniejsze sny? sny są tak okropne ze nie moge wytrzymac, w krotce przestane wogole spac bo nie chce zeby mi sie takie pierdoly snily.

 

czy jest jakis lek zeby nie miec snów???

 

[*EDIT*]

 

nikt nie umie pomoc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To połączenie dość rzadko stosowane. Ja się kiedyś uparłem że chcę Trittico do SSRI, ale dwóch lekarzy mi to odradzało. W końcu mi przepisali, ale nie odczułem jakiegoś specjalnego działania tego leku. Pozatym nie złagodził on negatywnych objawów brania SSRI. Dopiero Mianseryna do SSRI złagodziła objawy uboczne. Wogóle mianseryna jest często dodawana do SSRI, więc też pewnie do SNRI. Ale jeśli lekarz tak Ci zapisał to trzymaj się tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Welafax powoduje takie zakrecone sny,tez tak mialam.

Mnie sie to nawet podobalo:)U mnie sny raczej nie byly takie okropne.Za to bardzo realistyczne a zarazem nieprawdopodobne.Nie ma na to leku,jesli Welafax Tobie pomaga i chcesz to brac to niestety trzeba zaakceptowac te sny,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja na początku brania fluoksetyny miałam takie odloty w snach, że do kina nie musiałam chodzić, ale nie były straszne. Dopiero jak brałam kilka razy stilnox to było paskudnie i darowałam go sobie. Po kilku tygodniach na fluo takie sny przeszły........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To połączenie dość rzadko stosowane. Ja się kiedyś uparłem że chcę Trittico do SSRI, ale dwóch lekarzy mi to odradzało. W końcu mi przepisali, ale nie odczułem jakiegoś specjalnego działania tego leku. Pozatym nie złagodził on negatywnych objawów brania SSRI. Dopiero Mianseryna do SSRI złagodziła objawy uboczne. Wogóle mianseryna jest często dodawana do SSRI, więc też pewnie do SNRI. Ale jeśli lekarz tak Ci zapisał to trzymaj się tego...

 

A jakie objawy uboczne powoduja SSRI, ze potrzebny drugi antydepresant? Ja tez mam ten zestaw, ale mi Lerivon pomaga na problemy z koncetracja, bo po fluoksetynie mnie nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×