Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ Wałbrzych] Wałbrzyskie Nerwiczki ;) Szukam znajomych


vampirek82

Rekomendowane odpowiedzi

hej ja tez jestem z w-cha Trzeba cos zdziałać Odezwijcie sie moze cos zorganizujemy jakies spotkanko....

Chociaz na forum puki co mozemy sie wspierac , wymieniac swoimi problemami , które ja podobne......Pozdrawiam i zachecam do współpracy Musimy sobie pomagać!!!!!!!!!!!! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wałbrzyszanie Wszyscy cierpiący na nerwice , depresje itp!!! Nie wieżę że jest was tak mało...Odezwijcie się !! Musimy cos zacząć działac ...pomagac sobie , wspierac sie , pocieszać. Bedzie nam napewno łatwiej ;)

Prochy to nie wszystko!!! Potrzebujemy kontaktu z takimi jak my sami... Tylko " My" mozemy się zrozumiec !!!

Pozdrawiam ;) Czekam!!! Do dzieła!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Czy jest ktos mieszkajacy w W - chu cierpiacy na nerwicę, kto che o tym pogadać,wyżalić sie , podzielić sie doświadczewniami........? Szukam dobrego neurologa i psychoterapeutę Bo krąże po lekarzach i przepisuja mi leki , które marnie na mnie działają! Mam juz dosc , nie mam sił.....Prosze o pomoc tak bardzo bym chciała trafic wrescie na dobrego lekarza ....Odezwijcie sie !!!! Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami.....

Polećcie mi dobrego lekarza proszę ;) Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weronia_120, ja z miłą chęcia bym sie spotkała i pogadała bo juz nie daje rady sobie z tym problemem sama chodze do psychoterapeuty od 5 miesiecy ale ja wiem czy to pomaga boje się sama zostac w domu i wogóle wszystkiego sie boję a lekarze tez mnie odsyłają mam jutro rezonans głowy a dzisiaj odbieram wyniki hormonalne...

Mozesz pisac do mnie na PW bo gg nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weronia_120, WItaj. Zauważyłem ze ten wpis jest juz dawny ale moze tu zagladasz. Od prawie 2 lat walczę z nerwicą. Chciałbym z kimś kto ma ten sam problem pogadać. Nie chcę stosować leków, szukam innych sposobów. Korzystałem z pomocy psychologa i gdyby nie ostatnie bardzo duze stresy to chyba byłbym ...hmm... zaleczony. Jak cos to prosze o kontakt najlepiej na maila mruczydlo@poczta.fm

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z Wałbrzycha ale z okolic i tak jak tutejsi forumowicze (ale słówko :) mam cholerną, paskudna nerwicę. Chętnie o tym pogadam moze nie koniecznie w Realu bo marketów nie lubie hi hi Staram sie walczyc z tym dziadostwem ale bez uzyciaa lekarstw.

Pozdrawiam

Mariusz

 

[Dodane po edycji:]

 

AHA, zapomniałem o najważniejszym tzn kontakt najlepiej na maila mruczydlo@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×