Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
LSDisland

TEST -> Sprawdź czy masz depresje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

nie ufalbym takim testom sa malo wiargodne roznie mozna interpretowac pytania i odpowiedzi test jest tendencyjny chyba wszystkim wyjdzie depresja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

42 co dowodzi ze takie testy są niemiarodajne, bo nie mam depresji jako takiej a nerwicę z komponentami depresyjnymi... taki test może tylko być bodźcem do wybrania sie do psychologa czy psychiatry, ale wiadomo że niektórzy będą chodzić i jęczeć "mam depresje bo tak mi wyszło w teście" choć będą w chwilowej, maks kilkudniowej chandrze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
choć będą w chwilowej, maks kilkudniowej chandrze...

Aby test miał wartość diagnostyczną należy wybrać odpowiedź najbliższą "średniej" wartości w trakcie minionych 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, chodzi mi o to że to może być co najwyżej bodziec żeby wybrać się do psychiatry, który wcale nie musi stwierdzić depresji :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

LSDisland, obserwacja siebie i zmina w swoim samopoczuciu i zachowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynik to : 5 punktów.

Nie masz depresji. Tak trzymać.

Kiedyś miałem coś koło 50 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynik to : 36 punktów.

[*EDIT*]

jestem w szoku, nie wiem czemu? , zdaję sobie sprawe że moj stan sie pogarsza. Nie potrafie już ukrywac swojego przygnębienia jest tak ogromny że nad nim przestałam panować. Wiem jestem wręcz przekonana że jakbym nie miała ataków lęków ktore mineły a teraz pojawiają się częściej i w miejscach w ktorych do tej pory czulam sie bezpiecznie np powrot z pracy samochodem. Dzis jadac mialam tak ogromna palpitacje serca i chcec wyjscia z samochodu w trakcie jechania, pocieszam sie tym i staram sie jednak myslec ze "skoro nic sie do tej pory nie stalo to juz sie nie stanie" jednak ta cala energia ten ogromny stres sprawia ze czuje sie coraz bardziej zrezygnowana do tego stopnia ze juz sztucznie usmiechac sie nie moge, mam ciezki okres w zyciu strata pracy, nerwica lub depresja i bagaz preyc z dziecinstwa przyszlosi i przeszlosci ktory nosze w sobie. NIkomu nie powiedzialam o swoich problemach, dusze to w sobie i lek rosnie a ja staje sie bezradna. Dlatego tu jestem to moj sposob na to by choc w 1 % wyrzucic to z siebie... boje sie ze zwariuje tak mocno ze mam wrazenie ze to juz sie stalo

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA!

Wynik to : 10 punktów.

Wydarzyło się w Twoim życiu coś, co spowodowało, że czujesz się chwilami bezradny i zagubiony. Może pomóc Ci rozmowa z bliską osobą lub z psychologiem. Jeżeli to nie pomoże skorzystaj z porady psychiatry - nie musisz mieć skierowania od innego lekarza.

Kiedyś miałem z tego 36 punktów :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorrow - FAJNIE

[*EDIT*]

JAK SIE WYCHODZI Z DEPRESJI, NERWICY JAK SOBIE Z TYM RADZIC?///////////////???????

[*EDIT*]

Jaki sa szanse ze bedzie lepiej? i jak sobie poradzic z poprawa stanu tak aby nie dopuszaczac do siebie nawrotu choroby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA!

Wynik to : 23 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Wskazane jest rozpoczęcie farmakoterapii.

bosko, tak jakbym nie wiedziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurcze ..ale tak szczrze to wątpie bo można maniupulowac odp.. z goru wiadomo jakie odp zaznaczac aby test wyszedl wmiare lepiej niz faktycznie

mi wyszlo duzo 36 pkt..ale ja mam ataki lekow ktore mnie pozbawiaja jakiejkolwiek energii zyciowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam 41, chociaż wiem, że mogę mieć za tydzień równie dobrze 50 jak i dajmy na to, 20. trudno być obiektywnym jak jest źle, albo dobrze. patrzy się na samopoczucie z teraz, dziś. mnie jest bardzo trudno przypomnieć sobie uczucia przeciwne. ale to prawda, to nie jest test "jaką mam depresję i czy w ogóle", tylko "jaką chcę mieć".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja nie robię tego testu. Bo na cokolwiek robię test, to mi zawsze wychodzi, że to mam i że muszę się pilnie leczyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam 27 lat i wiem sama z siebie ze jest gorzej w takim stanie jeszcze nie bylam i choc bardzo nie chcem sie do tego przyznac to wiem ze sa fakty:

mam ataki lekow

nie odczuwam radosci

niepokoj, jestem niezrownowazona emocjonalnie, i nie posiadam do siebie zaufania

ten test mnie wkurzyl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korba, hm, tez tak miewam... może to z powodu wrodzonych skłonności do demonizowania wszystkiego dookoła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Sama nie wiem, bo ja w sumie się ze sobą nie cackam i nie dbam zbytnio o siebie. Ja bym raczej powiedziała, że mam wrodzoną skłonność do wpędzania się w choroby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie bądź dla siebie katem- nie możana siebie o wszystko obwiniac bo nie tedy droga, ja wiem ze to nie jest łatwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA!

Wynik to : 15 punktów.

Wydarzyło się w Twoim życiu coś, co spowodowało, że czujesz się chwilami bezradny i zagubiony. Może pomóc Ci rozmowa z bliską osobą lub z psychologiem. Jeżeli to nie pomoże skorzystaj z porady psychiatry - nie musisz mieć skierowania od innego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ehhhh co za bzdura na sile wkręcacie sobie i szukacie czegoś "test na depresje w internecie"

a macie test na wyrostek :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Oj, testu na wyrostek nie robię, bo na pewno mi wyjdzie, że nie mam wyrostka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi