Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja, a rzucanie palenia


murzyn20

Rekomendowane odpowiedzi

palilam przez 15 lat :),mam nerwice lekowa,tak sie wystraszylam wysokiego cisnienia,ze rzucilam palenie z dnia na dzien,bez zadnych srodkow wspomagajacych(cisnienie bylo wyzsze chwilowo- podczas ataku oczywiscie) nie pale 3 miesiace,nie ciagnie mnie,wrecz bardzo przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSDisland masz racje ze mozna rzucic palenie bez zadnych wspomagaczy, znam nawet kilka osob ktore rzucily. Ze mna jest troche inaczej, jakikolwiek stres powoduje u mnie odrazu chec zapalenia, niepotrafie myslec jak rozwiazac jakis problem tylko o fajce(tak na marginesie to stres u mnie powoduja blache sprawy, z ktorych pozniej sie smieje). wiec u mnie nie obedzie sie bez wspomagaczy. Mam nadzieje ze pomoga.

 

Matylda77 fajnie ze rzucilas tylko szkoda ze nerwica musiala Tobie pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma się wystarczająco dużo samozaparcia by sam skończyć z nałogiem to bardzo skuteczna jest metoda w Centrum Chanta'l. Każdemu pacjentowi indywidualnie dobierana jest terapia , a to dzięki przeprowadzonemu wywiadowi oraz badaniu tęczówki oka czyli irydologi. Szczegóły na www. chantal.waw.pl/page7.php . Ta terapia wzmacnia organizm na wszystkich płaszczyznach zarówno psychicznej jak i fizycznej ,by móc sobie poradzić z nałogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×