Skocz do zawartości
Nerwica.com

wróżka elwira zawiadamia ktoś rzucił na ciebie klątwe


kitki

Rekomendowane odpowiedzi

dostałam takiego smsa i juz sie boje..zastanawiam sie czy naprawde ktos mi zle zyczy, czy takie smsy po prostu wysyłaja kazdemu?

Pozdrawiam to opis smsa

"Wrozka Elwira zawiadamia: ktos wpisal Twoj numer gadu gadu uzywajac opcji "Rzuc klatwe". Aby dowiedziec sie wiecej, kliknij: http://burnurl.com/rNkwkG"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, ze tym samym czasie godzine przed dostaniem tego smsa, probowałam sie pogodzic z pewna znajomą, ktora nalezy do osob bardzo msciwych i wrednych, do tego uzalezniona jest od netu, wolała w swieta wszystkich swietych zamiast isc na czyjs grob, to wolała zapalic wirtualny znicz.Niestety probowałam do niej wyciagnac ręke, ona nic mi nie odpisała, a po godzinie dostałam tego smsa od tej wrozki?czyzby zbieg okolicznosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma lepszy i gorszy dzien...

czytalas ten moj post CO TO...? co sadzisz o tej sytuacji?

7lat temu a ja wciaz tym zyje nigdy nie czulam sie tak zagrozona jak wtedy :cry:

ok koniec wracam do pisania mojej pracy mgr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie możesz tego 7-letniego strachu nosić w sobie. Musisz coś zrobić, żeby ten strach przełamać. Postanów sobie, było, minęło, to było kiedyś, a teraz jest teraz, patrz przed siebie. Nie ma sensu tego trawić, musisz to zwalczyć. Nie pozwól, żeby Ci to zatruło życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evelina, to są jakieś pierdolety, nie zwracaj na nie uwagi, nie daj im się zwyciężyć.

 

Prawdziwe uroki rzuca się tylko w obecności osób fizycznych, osoby, które mają zostać skrzywdzone mają przy tym swoje syginifikatory: włos, bransoletkę, wyrwaną kartkę z zeszytu ze swoim pismem. Ponadto żadna starsza pani nie rzuci takiego uroku, jeśli nie będzie pewna, że moc uroku będzie ograniczona. Urok przez gg to jedna wielka blaga i ma służyc zepsuciu Ci nastroju. Uroki są rzucane przez tzw. szeptunki. Starsze kobiety zamieszkujące najczęściej wsie wschodniej polski, zajmujące się ludową mistyką, ikonografią oraz prozaiczną pracą na roli. Gadu Gadu Incorporation szacuje, iż dotychczas żadna szeptunka nie korzysta z usług firmy, stąd też następna kampania promocyjna korporacji będzie nastawiona na pozyskanie szeptunek oraz ich łask. Stworzono już nawet charakterystykę targetową wiedźm. Dopóki nie nastąpi komunikatoryzacja szeptunek, możesz spać spokojnie, OK?

 

Poza tym pamiętaj, uroki są odwracalne, a na pewno przez gadu-gadu :lol:

 

Jeśli nadal nie jesteś pewna, zgłoś się do tarocistki na sesję, wszystko wyjdzie na jaw ;)

 

Jeżeli nie masz zasobów finansowych Tarota mogę postawić Ci ja, jako że swego czasu w zupełnie zakręconych okolicznościach posiadłem tę sztukę i wykonuję ją od czasu do czasu z niezłym skutkiem. Oraz w granicach rozsądku.

 

Pozdrawiam, a już broń Boże kasować profil z powodu takich bredni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×