Skocz do zawartości
Nerwica.com

niekontrolowane utraty przytomnosci


Gość evelina

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies od roku mam cos takiego ze trace przytomnosc w najmniej oczekiwanym momencie

raz czekalismy na koncert no tylko ze ja spedzilam go w karetce obudzilam sie pod kroplowka ekg dzieki Bogu nie uderzylam glowa o beton

innym razem w sklepie

ostatnio na basenie podobno zaslablam jakis chlopak mnie wyciagnal z moim narzeczonym obudzili mnie ratownicy i lekarz ja nie wiem co sie stalo zawiezli mnie do szpitala mialam zbyt wysokie tetno ale poza tym mozna powiedziec w normie

 

czy to moze byc na tle nerwicowym?

boje sie ze kiedys upadne jak bede sama na srodku ulicy

takie omdlenia mialam kiedys srednio 2razy w mies..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta nerwica to by sie raczej zgadzalo ostatnio żyję tylko w stresie jestem rozdrażniona a na sytuację z którymi sobie nie radzę reaguję albo agresją albo rykiem

trzesą mi się dłonie nie jestem w stanie z siebie głosu wydobyć

zauważyłam, że zazwyczaj po takich napadach za dzień lub dwa tracę przytomność i wiecie co czuję wtedy przeogromną ulgę jakby całe napięcie ze mnie zeszło

ja sobie nie wyobrażam jak powiem przysięgę małżeńską przecież ja umrę przed ołtarzem a co będzie jak zacznę ryczeć zabraknie mi oddechu zacznę się śmiać nic nie powiem a na koniec zemdleję boję się tak bardzo chciałabym być normalna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evelina, na ślubach zdażają sie takie rzeczy co z tego że sie rozpłaczesz roześmiejesz czy zemdlejesz to jest jedna z tych wyjątkowych chwil w twoim zyciu ludzie zrozumieją możesz nawet zrobić wszystkie 3 rzeczy naraz :) i uwierz mi swiat sie nie zawali

poza tym przed ołtarzem nie będziesz sam tylko ze swoim mężczyznom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo więc dobrze to znam.ostatnio miałem sprawe urzędową z wodomierzem.nie mieszkam u siebie a do domu nie moge pojechać więc wysmarowałem pismo że mnie niebedzie przez dłuższy czas.zaraz po wysłaniu listu poszedłem do sklepu.i w sekunde traciłem czucie w ciele ogłuchłem i pociemniało w oczach.w pore sie ocknołem i nie upadłem.ja tez boje sie wyjsc gdzieś dalej.

 

[*EDIT*]

 

te omdlenia to znak że musi dziać sie coś w mózgu/mikrowylewy,wzrost ciśnienia/chwilowe odcięcie dopływu krwi/.wkońcu takie coś musi mieć związek z chwilowym niedotlenieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evelina, Twoje objawy są bardzo niebezpieczne, skontaktuj się z lekarzem, inaczej nie ma mowy o nerwicy. Być może to tylko nerwica, ale być może także choroba serca, która nazywa się anginą Prinzmetala, dla której charakterystyczne są nagłe utraty świadomości i napadowe nieprzytomności. Poczytaj na ten temat trochę i zgłoś się do lekarza. Niestety EKG może dawać w przypadku tej choroby zapis prawidłowy. Jeśli byłoby podejrzenia u Ciebie tej choroby, powinnaś udać się na obserwację do szpitala.

 

[*EDIT*]

 

dodam jeszcze, edytując, że wbrew nazwie "angina" schorzenie to dotyczy ukladu krążenia i występuje, choć rzadko, także u ludzi młodych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×