Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rangi


LSDisland

Rekomendowane odpowiedzi

jak czemu miałby by służyć, było by czytelniej i bardziej kolorowo :)

noi byłaby zachowana jakaś hierarchia między userami...

 

u mnie na forum jest np. tak:

 

>10 postów = nowy user

10 postów - 59 postów = zwykły user

60 - 99 = super user

<100 = VIP

 

noi oczywiście moderatorzy, junior admini i admini.

 

tyle, że moje forum jest nierozkręcone, stąd takie małe liczby... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja jestem za rangami. Można sobie wpisać do CV, pokazać rodzinie, poderwać dziewczynę, można z rangą zatańczyć odbijanego, na zdjęciu z rangą wygląda się lepiej, można komus wygarnąć, że jest bez rangi. Można rangi liczyć wte i we wte w ramach kompulsji, podrywać autorytety, śnić rangę - wielki wodozwał szczęścia na siebie sprowadzić.

 

Tak, to zdecydowanie dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi byłaby zachowana jakaś hierarchia między userami...

Czyli podział na lepszych i gorszych?

 

Rangi zależne od ilości postów są fajne ale nie wszędzie - bardziej na towarzyskich forach, tutaj myślę że to zły pomysł. Chociażby po to żeby ludzie pisali jak mają coś do powiedzenia a nie po to żeby sobie nabić posty na fajniejszą rangę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to jestem za tym żeby mój nick był wyświetlany w kolorze różowym :!:

 

 

a wracając do rzeczy tak dość że masa ludzi tutaj jest traktowana w normalnym świecie za coś gorszego to jeszcze tutaj wprowadzmy podziały na lepszych i gorszych :!:

 

dla przykładu Pan scrat, jeszcze z 4 miesiące temu miał o wiele mniej postów ode mnie chyba wyczuł sprawę i mocno uderzył z pisaniem fak fak będzię miał wyższą rangę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja jestem za rangami. Można sobie wpisać do CV, pokazać rodzinie, poderwać dziewczynę, można z rangą zatańczyć odbijanego, na zdjęciu z rangą wygląda się lepiej, można komus wygarnąć, że jest bez rangi. Można rangi liczyć wte i we wte w ramach kompulsji, podrywać autorytety, śnić rangę - wielki wodozwał szczęścia na siebie sprowadzić.

 

Tak, to zdecydowanie dobry pomysł.

 

isj czasem mnie rozbrajasz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zróbmy sobie rangi w stylu: lekko psychiczny, średnio psychiczny, bardzo psychiczny, mega psychol ........... :mrgreen: Będziemy się ścigać w tym, kto jest bardziej chory......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×