Skocz do zawartości
Nerwica.com

natręctwa myśli a teraz dziwne podniety prosze o pomoc


nieśfiadomy23

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie natrectwa myśli to teraz dziwne podniety a mianowicie podniecajom mnie zwierzęta choc tego nie chce to i tak mnie podniecajom

 

oczywiście nie wszystkie gatunki. zaczeło sie od odwiedzonej kiedyś przypadkiem zboczonej zdewiadczonej stronki gdy miałem jakieś 16 lat.

przez te wszystkie lata nie wywoływały zwierzęta podniety u mnie ale ostatnio zaczeły prześladować mnie obrazy kiedys tam zobaczone. przypadkie sobie je przypomniałem i tak chodzom zamnom i walcze z nimi. nie wiem czy top objaw choroby umysłowej czy osłabienia układu nerwowego czy nerwica ?

(nie chce byc zbokiem i chce jakos to zwalczyć)

 

prosze o pomoc do kogo się zwrucić jak z tym walczyć jak wyleczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze z tym problemem musisz iść do psychiatry on przeprowadzi z Tobą rozmowę, ale pamiętaj musisz z nim być szczery w rozmowie i opowiedzieć mu wszystko od samego początku skąd u Ciebie wyzwalają się takie myśli i pod wpływem czego to można leczyć, im wcześniej tym lepiej.

Jeżeli to zaniedbasz może to w przyszłości zaważyć na Twojej psychice i co wtedy zrobisz będziesz tak żyć, warto wcześniej się za to zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podniecaja Cie w takim sensie ze masz ochote na seks ze zwietzetami czy tylko wydaje Ci sie ze to Cie podnieca boisz sie wtedy i dostajesz czasem erekcji? bo to roznica. Podczas leku o takie cos na mysl o zwietzetach mozesz dostawac sztucznego podniecenia. Pozatym dewianci sa nieswiadomi tego co robia i sie tego nie boją. Nabardziej prowdopodobna jest poprostu nerwica czyli lęk przed tym. Zglos sie do psychiatry, badz tez seksuologa. Tylko ze jesli seksualog stwierdzi ze to nerwica to i tak Cie odesle do psychiatry wiec moze lepiej do psychiatry odrazu bo on tez spokojnie bedzie w stanie stwierdzic takie rzeczy.

 

Bez obaw i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy widze dane zwierze to jakos mi sie to kojarzy i czuje jakby podniete, prubując odrazu myslec o czym innym by to nie podniecało.

to jest jak z nerwicą czasami długo walcze w myślach by mnie to nie prześladowało. to jest tak mysle sobie o jakiś błachostce niczym związanej z czymś podniecającym a tu nagle wyskakuje to skojarzenie obraz i znowu tak jakby podnieca choć wcale nie chce by mnie to podniecało i walcze z tym jakoś.

 

to jest bardzo wkurzajace i nie daje normalnie funkcjonować i pracowac bo obawiam sie że to znowu wruci jak tylko sobie to skojarze albo zobacze dany obiekt

który mi przypomni, a gdy tylko to nie atakuje i zapomne o tym to jakoś się przypomina. gdy naprzykład walcze z tym przed snem i zasne to z rana zaraz po obudzeniu jak tylko troche człowiek sie rozbudzi to sie przypomina.

 

myślałem że jak ma się nerwicę to juz nic gorszego nie morze człowieka męczyć, prubuje sobie jakos z tym radzić ale postaram posłuchc waszych rad i

udam się do specjalisty psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaatakowało mnie coś innego. Inne natręctwo myśli które mnie przeraża.

 

To znaczy byłem sobie w pewnym miejscu pełnym ludzi i próbowałem odpedzić zboczone myśli które same mi wskakiwały.

W pewnym momencie pomyślałem żeby w tym miejscu nie dostać erekcji z powodu tych myśli i nagle ogarnął mnie chyba lęk i strach, nagłe uderzenie gorąca, do tego drżenie niektórych części ciała-ównie rąk, nerwowość, dziwne uczucie w kroczu (nie żeby erekcja), walczyłem z tym.

 

Do niczego nie doszło ale to zaatakowało mnie kilka razy w tym miejscu, gdy tylko przestawało na jakiś czas, zaczynało sie ponownie od uczucia strachu gorąca, poczułem że musze stamtąd uciec żeby do tego nie doszło. Teraz boję się żeby w tym miejscu to znowu nie wracało.

 

Nie wiem z czym to jest związane te ataki, kiedys jeszcze 2 miesiące temu taki nie byłem czuję, że to mnie juz ogromnie dobija bo jedno natręctwo mysli zastępuje drugie znacznie gorsze. Zastanawiam się dlaczego tak jest i czy da się to kontrolować :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie balem ze jestem pedofilem, teraz boje sie ze jestem homo

zawsze podniecaly mnie kobiety i nie rozumiem takich mysli

o co kurna chodzi?moj zwiazek sie rozpadl przez chorobe(mialem niezle jazdy+alkohol) ale jeszcze w chorobie sex z kobieta byl wsanialy potem kilka tygodni po rozstaniu zaczely sie te wszystkie jazdy.Jestem sam - jakos sie przyzwyczailem.Nie mam zamiaru wiazac sie z facetem ale chyba boje sie kobiet.chyba mnie juz calkiem powalilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobno newice natrectw,i tez mysle ze mam jakies podniety na temat Boga,i co ja mam robic?caly czzas zyje w poczuciu winy,nie wiem juz czy to nerewiica,bo ja cche o tym muslec,ale nie moge chyba tego nie robic,nie wiem juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:] po 4 piwach i 1l wina nasuwa mi się prosta, logiczna (w pewnym sensie), śmieszna (ale nie z założenia, bez obrazy, nie chcę nikogo tutaj ośmieszyć, ew. ośmieszę się sam) myśl: że problem wynika z wcześniejszego, a braku aktualnego spadku "napięcia", "Napięcia", które może być wynikiem aktualnego braku partnerki lub niechętnego podejścia do sposobu zrzucenia "napięcia", w strachu przed myślami nie o kobiecie a o x.

 

[Dodane po edycji:]

 

off top: no i to jest wlasnie to. ktos pojdzie do lekarza i juz nie napisze na forum jak sie sprawa potoczyla :/

To zazwyczaj jest tak, że lekarz przepisze leki, one zaczynają szybko i efektownie działać "bo nowy organizm, tutaj nie byłyśmy", pod 3 tygodniach opcja z górki spada do standardu doliny i wtedy dana osoba na forum "chyba" wraca... tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×