Skocz do zawartości
Nerwica.com

udawanie


asiulek107

Rekomendowane odpowiedzi

hej

po 2 miechach rozmów i zastanawiania sie nad soba mam wielkie wrazenie ze doprowadziłam sie do stanów lekowych przez udawanie. udawanie ze wszystko jest w porządku przez cale zycie ze moge wszystko, ze jestem zajebista, ze nic mnie nie rusza ze zawsze sobie poradze, ze sie niczego nie boje. ale głupota co, ale fajnie bylo byc wzorem. w czymkolwiek. najgorzej tylko udawac przed samym sobą, teraz nie mam lekow typu boje sie wyjsc z domu jechac busem, czy gadac z ludzmi. to by przynajmije mialo jakąś racje bytu. nie ja mam leki totalnie beznadziejne, boje sie rzeczy których nie ma. i teraz doszłam do wniosku ze znowu przed soba udaję ze sie nie boje normalnych, ludzkich rzeczy i mój umysł generuje głupoty. jak bardzo można sie zagmatwać w oszukiwaniu samego siebie? ufff. a teraz musze udawac jeszcze bardziej, bo juz nie ma problemu ktory mozna by rozwiazac u przyjaciólki na herbatce, normalny człowiek jakbyc usłyszał o czym ja mysle albo jakie mam lęki to by stwierdzil ze zwariowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że jesteś kimś szczególnym i wyjątkowym.... każdy znas taki jest

 

a udawnie przez samym sobą że wszystko jest ok, wporządku... hmmm skądś ja to znam.....

 

ale najważniejsze jst być szczerym wobec samego siebie.... więc nawet gdy jest ci źle to nie chowaj tego przed nikim, nie bój się okazywać uczucia te dobre ale tak samo i te złe...

 

pokaż jaka jesteś naprawdę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asiulek107, hmm to by miało sens. Udawałaś przed samą sobą, to teraz, podświadomość chce Ci pokazać, że to jest niezgodność z naturą ponieważ każdy jest unikalny i każdy ma przeżyć swoje życie po swojemu. Pokazuje Ci poprzez generowanie wymyślonych rzeczy, których się boisz.

Wniosek? Według mnie, podświadomość próbuje Ci powiedzieć: HEJ, Bądź sobą! ;)

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×