Skocz do zawartości
Nerwica.com

usunięcie toksyn z organizmu


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co w tym takiego śmiesznego?

 

Wszystko , a najbardziej nasza naiwność. Dobrze Chinole kombinują , ciekawe co w tym roku będzie chińskim przebojem lata?

3 opakowania ? :shock: o widzę ,że dobrze sie zabezpieczyłaś. Na parę długich lat ;) w czystości cielesnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania. Niedawno albo gdzieś usłyszałem albo coś przeczytałem, że regularne korzystanie z sauny może nam pomóc oczyścić organizm nie wspominając o innych zaletach. Co myślicie o tym oczyszczeniu organizmu? Jest to możliwe, że wypocimy toksyny? Ciekawi mnie to bo mam założona w domu 2 osobową saunę i jeżeli mogę tak oczyścić organizm to czemu nie skorzystać jak nie muszę płacić za korzystanie z sauny.

Swoją drogą taka sauna w domu to trochę "ekstrawagancka" wygoda. Akurat w dzisiejszych czasach sporo ludzi może sobie na nią pozwolić bo powstało sporo sklepów z saunami i konkurencja spowodowała, że ceny poszły w dół. Ja saunę kupiłem w sklepie saunahome . Mają dobre ceny, a montaż dodali mi gratis. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczyszczenie organizmu? Głodówka lecznicza.

Wytrzymałam 21 dni bez jedzenia i żyję. A miało być 10, ale pomyślałam, że mam na tyle siły aby przeciągnąć tyle. W tym czasie też chodziłam do pracy.

Wcale nie było miło i przyjemnie momentami nawet fatalnie( ból głowy, odruchy wymiotne a tu nawet nie ma czym).

W tłuszczu gromadzą się toksyny. Sporo schudłam, aż inni mnie o to pytają co to za dieta.

No i jak tu przyznać się lekarzowi to od razu skierowanie do szpitala.

Leki sobie zmniejszyłam o połowę bo za silnie zaczęły działać.

Normalnie reset całego organizmu. Teraz jestem na etapie wychodzenia z głodówki. Dlatego robię to ostrożnie.

Najpierw soczki później warzywka i cała zdrowa reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dajcie się tylko zwariować, większość takich plastrów, maści to bujda. Ludzie chcą biznes robić na strapionych i poszukujących. Przede wszystkim pić wodę-dużo powiedzmy te 3l dziennie. mineralna zwykła woda(uwaga! jeśli zaczniecie pić 3l wody to musicie pilnować by każdego dnia właśnie tyle wypić! w przeciwnym razie jak będziecie pić 3l i nagle 1l to szkodzicie organizmowi, zacznie was boleć głowa co będzie symptomem odwodnienia!) + najlepiej poszukać informacji w wiarygodnym źródle o roślinach leczniczych i ich działaniach. Jeśli ktoś słuchał na biologii w liceum to powinien pamiętać troszke :) na pewno są rośliny, które zawierają związki chemiczne, które "przyczepiają się" do np ołowiu czy rtęci w naszym organizmie i w ten sposób pierwiastki toksyczne(bo o tym mówimy?)zostają usunięte.

 

Trzeba sobie uzmysłowić, że w dzisiejszych czasach jest niemożliwe by organizm był pozbawiony toksyn. Może niektóre plemiona w lasach równikowych na terenie ameryk czy afryki mają względnie czyste organizmy, może. Takie są realia, przynajmniej dzięki temu nie musimy biegać z oszczepem i polować na zwierzyne :lol: Wystarczy upolować ładny kawałek mięsa w hipermarkecie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×