Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie daję już rady ...


Zuzia28wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

Od trzech lat codziennie rano wymiotuję, od razu po przebudzeniu, gdy otworzę oczy, mdli mnie i muszę lecieć do toalety. Dwa lata temu stwierdzono u mnie refluks żołądkowy i przepisano masę lekarstw, które nie pomogły na wymioty. Byłam bezradna, postanowiłam udać się do psychologa. Psycholog po paru wizytach stwierdził, że mam nerwicę natręctw ( przykład : muszę mieć wszystko symetrycznie poukładane w pracy i w domu, nie wyjdę z pracy jak mam bałagan na biurku bądź brudny kubek, podłoga w domu musi lśnić a w szafce ciuchy muszą być poukładane w kostkę - zdaję sobie sprawę, że to jest śmieszne i irracjonale ale nie potrafię nad tym zapanować. ). Psycholog skierował mnie do psychiatry, który przepisał mi psychotropowe leki, które niestety nic nie pomogły..jestem normalną dziweczyną a nie potrafię zapanować nad sobą. Może ktoś z Was cierpi na podobny przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuzia28wawa, skoro fizycznie nic Ci nie pomaga, żadne leki, ani nawet nie masz postawionej diagnozy, to spróbuj zastanowić się nad problemem w płaszczyźnie duchowej.

Wymioty = gwałtowne odrzucanie (np. czegoś nowego), lęk przed tym co nowe. Wymioty są gwałtownym przejawem obrony i niechęci. Zastanów się nad swoją sytuacją życiową. Co stało się te 3 lata temu. Zwróć także uwagę na swoje sny, głównie na elementy powtarzające się.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LucidMan, ten problem tez juz przerabialam z psychologiem. Cofnelismy sie nie tylko trzy lata wstecz lecz rowniez do czasow dziecinstwa. Bylam dzisiaj u kolejnego lekarza, rozlozyl rece i ... znow przepisal leki na kolejne dwa tygodnie i skierowanie do gastrologa, na ktorego wizyte musze czekac 2 miesiace pomimo, ze lecze sie w prywatnej lecznicy. Dramat !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×