Skocz do zawartości
Nerwica.com

dołek ? czy depresja? leki ?


Madź

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, pewnie są, chociaż z mojego punktu widzenia to medycyna dla wegetarian i abstynentów :smile:. Istnieją jednak i tacy, którzy twierdzą, że im to pomaga... Miałem swego czasu okazję przetestować dość popularny u nas (choć nie tylko. -Na zachodzie ten sam specyfik sprzedawany jest pod inną nazwą) Deprim i jeśli chodzi o efekty znacznie lepiej sprawdzają się tradycyjne polskie receptury :P. A mówiąc poważniej, dużo zależy od tego, co stanowi przyczynę twojego nie najlepszego samopoczucia... Mam znajomego, który z nadmiernym stresem w pracy radził sobie zażywając Persen, podobno działa... Trudno cokolwiek sensownego doradzić. Najprostszym sposobem jest udanie się do apteki i farmaceuta z pewnością coś poleci, za efekty jednak nie ręczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK jest,trzy browarki(przez ladnych pare lat taka kuracje stosowalem i jakos alkocholikiem sie nie stalem) pozniej zastanowienie sie czy nastepne i czy jest sens,pozniej odbicie od towarzystwa ktore nic do zycia nie wprowadza oprocz pieprzenia glupot,a nastepnie GLEBOKI WGLAD W SIEBIE(w swoja psychike) dlaczego,skad i po co i co moglbym zrobic,zeby bylo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×