Skocz do zawartości
Nerwica.com

leczenie w klinice


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

Psychiatra proponował mi leczenie w warszawskiej klinice leczenia nerwic.

Ja chciałbym isc do kliniki ale tylko do prywatnej , byłem juz publicznie u ortopedy i przysieglem sobie ze nigdy wiecej nie podje nigdzie publicznie.

Zna ktos jakas dobra klinike prywatna ? Mam 18 lat ale nie chce isc do kliniki młodzierzowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuj eklinike prywatną Wolmed w miejscowosci Dąbie (koło bełchatowa)woj łodzkie....4 tyg pobytu w pokoju 3 osobowym kosztuje ok 7-8 tyś w 2 os ok 10 tyś w 3 0s 12.500 misięcznie....mozna zadzwonić maja strone i informacje wygladaja ciekawie i prfesjonalnie...osobiscie nie byłęm ale była tu osoba z forum i pisała mi kiedys zę 99 % lęków jej zlikwidowali...jest też tam pobyt n aNFZ ale czeka sie około pół roku...maja infolinie zadzwoń sobie do nich i pogadaj o szczegółach...jest to chyab jedyna sesnowna prywatn aplacówka w tym kraju...

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ale ja znalazlam taka forme "pobytu" z codzienna intensywna terapia. Nie wiem jak to twyglada w praktyce, wlasnie sama sie zatsanwiam, dlatego tak zaproponowalam. Oczywiscie to pewni dla lekkich przypadkow i raczej w ramach odstresowana sie. No ale tez moze pomoc. Kto wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli psychiatra zaleca leczenie w szpitalu to raczej sanatorium odpada, tam nikt nie ustali ci dawki leku ani go nie dobierze, nie masz 24h na dobę opieki psychiatrycznej itd.

Mi osobiście wydaje się to za mało, nawet jeśłi chodzi o prywatny ośrodek.....

Prywatna klinika - owszem ale sanatorium, chyba za mało.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×