Skocz do zawartości
Nerwica.com

co robic ratunku?


gigant

Rekomendowane odpowiedzi

jestesmy razem od 12 lat i jakies 3 lata temu odkrylam ze nie jestem jedyna i UWAGA on spotykal sie z facetami wiem to napewno.Zazadalam zeby sie wyprowadzil zeby spokojnie przemyslal czy chce byc ze mna a jesli tak to musi pojsc do specjalisty i nie wspomnialam ze naduzywa alkoholu czego tez mialam dosc,wyprowadzil sie i wiem ze przez ten czas (miesiac)nie pil,dzwonil prosil o spotkanie byl bardzo przybity i to mnie zmiekczylo ze pozwolilam mu wrocic pomimo to ze nie podjal zadnego leczenia bo jak mnie zapewnial PORADZI SOBIE Z TYM SAM teraz wiem ze sobie nie poradzil albo nie chcial, kilka miesiecy temu znalazlam nie skasowana wiadomosc na NK umawial sie z facetem . Mialam dosc ale zapewnial ze to tylko pisanie i nic sie nie dzieje ,dla mnie po raz drugi swiat sie zawalil nie mialam sily nic z tym zrobic do teraz .wpadl mi w rece jego telefon gdzie czarno na bialym wysyla do faceta opis swojego wygladu wiek itp .powiedzialam ze mam dosc i zeby odszedl bo ja mu juz nie zaufam przestalam sie odzywac i nie pozwolilam sie dotknac.Po dwóch tygodniach powiedzial mi ze bedzie sie wieszal bo zycie nie ma sensu .jest mi go zal co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się przytłoczyć, to szantaż emocjonalny.

On się chce wieszać, bo mu źle, a zdaje mu się, że Ty co - czujesz się świetnie....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×