Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na czym według Was polega kobiecość?


Salix

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee po prostu nagle spuściłeś z tonu, tu nie ma czego pdchwytywać, spodziewałam się, że tak właśnie napiszesz.

Widzę, że tu jest niebezpiecznie nawet lekko prowokować, bo bywa, że się trafi na kogoś przewrażliwionego.

I nie warto już dłużej tego wałkować :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego zdania bronie jak lew, ale inni mogą mieć swoje. Poza tym nie lubię się kłócić. Nie lubię też jak się mnie podpuszcza, taka choroba.

suzak29, dzięki i z wzajemnością!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daroh człowieku nie pozwól się tak traktować.. masz przecież prawo do własnego zdania i wyrażania swoich opinii.. innym nie musi się to podobać!

 

Nie wiem czy temat jest aktualny..

Mi kobiecość kojarzy się z pięknem, bo raczej mówi się o pięknych kobietach że są bardzo kobiece a nie o tych mniej atrakcyjnych, ale oczywiście mogę się mylić, poza tym określone kształty..

kobieta pewna siebie, inteligentna, która zawsze ma coś do powiedzenia ( czytaj ma swoje zdanie) , nie powiela zachowań innych, nie próbuje nikogo naśladować, niezależna nie tylko finansowo ale również emocjonalnie. ( Niestety najczęściej my kobiety popełniamy taki błąd, że angażujemy się zbyt mocno.. przywiązujemy się do partnera, zmieniamy dla niego całe życie a na końcu wychodzi na to, że nie był tego wart..) Kobieta, która wie czego chce i dąży do realizacji swoich marzeń i pragnień. Kobieta szanująca się ale żeby nie było niedomówień chodzi mi o to, że zna swoją wartość nie pozwala się wykorzystywać (mam na myśli sprzątanie, pranie, opieka nad dziećmi a na koniec dnia podaje mężowi kapcie i piwo kiedy ten ogląda mecz) Nie, musi umieć powiedzieć DOSYĆ! nie mam dzisiaj ochoty gotować i nie gotuje... Kobieta która realizuje się zawodowo, ale też kobieta z duszą, wrażliwa, która dostrzega cierpienie innych i zawsze biegnie z pomocą.. trochę kokietka, flirciara.. umie rozmawiać z mężczyznami, zainteresować ich swoją osoba.. nie wiem czy te cechy określają kobiecość ale dla mnie są chyba ideałem kobiety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta drobna, delikatna, subtelna, czarująca i hipnotyzująca wdziękiem i powabem, nie pozwalająca oderwać od niej oczu, chwilami ukazująca swoje wnętrze, nieraz tajemnicza, pasjonująca swoim stylem życia, nie dająca o sobie zapomnieć od pierwszego wejrzenia, rozpalająca uczucia i zmysły, potrafiąca ukazać w swoich oczach największe piękno tego świata, do tego pełna godności i szacunku wobec samej siebie. Oto esencja kobiecości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betty_boo, muszę powiedzieć że moja ocena kobiecości była nieco subiektywna, a jeśli chodzi o to o co zapytałaś, to już ten element jest skrajny w tej kwestii. A dokładniej, szerszą wypowiedzią będzie opis pewnej dziewczyny którą znam z liceum: zawsze wesoła, pełna życia, namówi do wielu rzeczy (często wymagających odwagi), których potem się nie żałuje, a pozostają wspaniałe wspomnienia, z skłonnością do wielu szalonych pomysłów, pełna energii, taka, przy której nie można się nudzić (oby w pozytywnym sensie :P ). Trudno ubrać to w więcej słów, bo czasem tych najbardziej wyjątkowych osobowości słowami nie sposób opisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×