Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

8 dzień na dulo. Mam ochotę powrócić do parogenu. Mam mega wkur...a, rozdrażniona jestem. Nie mam tych przebłysków szczęścia, jak na na parogenie. I tego mi brakuje. Dam sobie jeszcze z tydzień. Ot i taki sobie urlop zafundowałam. Zachciało mi się zmiany leku, bo tyłam po tamtym. A może warto mieć dużą dupę ale radosną🤣.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SunnySky napisał:

8 dzień na dulo. Mam ochotę powrócić do parogenu. Mam mega wkur...a, rozdrażniona jestem. Nie mam tych przebłysków szczęścia, jak na na parogenie. I tego mi brakuje. Dam sobie jeszcze z tydzień. Ot i taki sobie urlop zafundowałam. Zachciało mi się zmiany leku, bo tyłam po tamtym. A może warto mieć dużą dupę ale radosną🤣.

 

 

. Ja dokładnie dzisiaj wziąłem 14. tabletkę 30mg, a czułem poprawę już wcześniej. Chyba SSRI, a może nawet lepiej amitryptylina są Ci pisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dżoker napisał:

 

. Ja dokładnie dzisiaj wziąłem 14. tabletkę 30mg, a czułem poprawę już wcześniej. Chyba SSRI, a może nawet lepiej amitryptylina są Ci pisane ;)

Z amitryptyliną wytrwałam 3 tyg. To był mój pierwszy w życiu tego typu lek. Przepisany, żeby migreny mi dały spokój. Efekt był taki, że było zarąbiście wszystko jedno. Straszna obojętność i brak chęci do czegokolwiek. A, że nie wiedziałam jak takie leki działają, to chodziłam grzecznie do pracy (teraz wzięłabym zwolnienie) i po 3 tyg powoli odstawiałam, bo wolałam migrenę niż nicość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani doktor znowu zmieniła zdanie aby brać co 2dzirn 30mg I po 5dniach odstawic ale jak tak biorę pojawiło się umnie wymioty i nudności tachykardie i osłabienie może 30mg w kapsułce rozdzielić na pół jak można się wspomóż aby zminimalizować skutki benzo czy np włączyć fluo bo ma długi okres półtrwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@duzydzik Kilka razy. Wenlę z sertraliną, wenlę z paroksetyną, duloksetynę z escitalopramem. Dla mnie średnio, ale skoro lekarz ma taką koncepcję to próbuj. Oczywiście nic Ci nie będzie i się nie bój. Zespół serotoninowy jest jak ufo w Lesie Kabackim, albo Yeti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 miesięcy - duloksetyna 30mg + 50 mg pregabalina.

Zero lęków, stany lękowe ustąpiły CAŁKOWICIE. Funkcjonowanie normalne. Brak depresji, większa odwaga.

Dolegliwości uboczne: Pocenie nocne (najbardziej mnie to denerwuje i nie wiem co z tym zrobić).

 

Jednakże wszystkim polecam ten lek, dał nowe życie - po tygodniu pierwsze oznaki działania i ustąpienie lęków. 

 

Czy ma ktoś z was nadmierne pocenie na tej duloksetynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję dulo już drugi miesiąc. Obecnie w dawce 90 mg. Trochę ruszyła energię, natomiast jeśli chodzi o pozostałe objawy depresji (spadek nastroju, anhedonia, myśli rezygnacyjne), to nic się jak na razie nie zmienia. Może być, przynajmniej nie zaszkodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,cz ktos bral Milnacipran/Ixel?Ponoc profiem zblizony do Wenlafaksyny i chyba z tej samej grupy lekow co ona i Duloksetyna.Widze duzo podobienstw.Wiem ze ten lek nie jest przepisywany w Polsce ,ja biore go w De.I malo informacji o nim tutaj.Dziala tez mocno na noradrenaline temu pierwsze trzy dni chodzilam na Speedzie ale teraz sie uspokoilo,daje lekk naped juz nie taki PUSTy🙄😉odczuwalam wewnetrzny niepokoj pare dni ,teraz jakby zmalal,a biore od 10dni ,w dace 25mg i szczerze nie wiem czy sie dawke mocno podnosi,lekarz kazal brac na razie jak biore.Gdyby tak jeszcze nastroj podniosl na co czekam to bylby dobry lek,Minus ze cisnienie zaczelo skakac troche za wysoko, to mnie martwi ,bo moze lek ma swoj potencjal i szkoda by bylo z niego rezygnowac.Na Ssri skutki uboczne tragiczne ,na najmniejszej dawce wejsciowej  sie wylamywalam , a ten Ixel jakos lagodniej wszedl,owszem bylo cos tam ,i zoladek fiksowalale ale nie az tak koszmarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten lek jedynie pobudza, ciało rozstrzęsione, brak wpływu na chęci do działania.

Powoduje rozdrażnienie i dziwne nabuzowanie.

Jakoś mi nie pasuje jego działanie.

Dobrze działa przeciwbólowo - na kręgosłup - to akurat fakt, w tym mi pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 17:28, undefined_realities napisał:

Mnie ten lek jedynie pobudza, ciało rozstrzęsione, brak wpływu na chęci do działania.

Powoduje rozdrażnienie i dziwne nabuzowanie.

Jakoś mi nie pasuje jego działanie.

Dobrze działa przeciwbólowo - na kręgosłup - to akurat fakt, w tym mi pomógł.

Nie wiem czy piszesz o Duloksetynie, ale ja mam to samo na tym Milnacipranie,czuje sie caly dzien jak po 6mocnych kawach albo jak kon przed wyscigiem w boxie🤪🤪😆😆i nastroj wcale nie lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×