Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psycholog w Szwecji


Rekomendowane odpowiedzi

Sama nie wiem czy zadaję pytanie w odpowiednim dziale, w razie czego proszę o przeniesienie :)

 

Czy ktoś z Was leczy się za granicą? A dokładniej: czy ktoś zaczął leczenie w Polsce, a później przeniósł się na stałe do innego kraju? Zastanawiam się czy jest sens tłumaczenia historii choroby, czy raczej nie powinno być problemu z dostaniem recepty na kontynuowanie leczenia (wg mojego lekarza nie powinno być). Jestem ciekawa Waszych doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beata Lundin jest wspanialym psychologiem, polecam z calego serca. Ma prywatny gabinet w Sztokholmie ale tez prowadzi terapie przez internet jak ktos mieszka gdzies dalej . To dzieki Pani Beacie wyszlam z depresji a juz mi mowili ze nic mi nie pomoze. Trzeba szukac pomocy az sie ja znajdzie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam dodac ze Pani Beata Lundin prowadzi terapie nie tylko doroslych ale tez dzieci i mlodziezy.

I pamietajcie zeby zawsze sprawdzac to jaki sposob pracy ma psycholog bo to bardzo wazne. Ja stracilam duzo czasu i pieniedzy na stary sposob pracy a to musi byc

TERAPIA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA. I najpierw probujcie bez zadnych lekow bo lekarz psychiatra od razu daje leki a one sa straszne! Nie wierzcie lekarzowi, ze nie uzalezniaja bo uzalezniaja i to bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×