Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fachowo na temat leków - Link


Dydona

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak ktos przestudiowal na sobie mase lekow i kazdy żle działał.Dojscie do takiego momentu może okazac sie malo przyjemne :-|

być może są takie osoby, ale przecież jeśli ktoś się "wyspecjalizował" w próbowaniu, to jakiś działał lepiej jakiś gorzej, a z drugiej strony jak ktoś miałby próbować większość leków a zakłada się że działanie następuje po 3-4 tygodniach, to ile on musiałby próbować ;)

a potem po kilku latach wybrać, obszerne notatki musiałby prowadzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brał ktoś convulex bo mi psychiatra raz 4 miesiące temu przepisał jak mnie psycholog skierował,podobno powiedział by uregulować skoki w sgresji by nie było 2 dni duł a 5 nienawiść i złość ,ale każdy mi odradzał,ponieważ on na padaczke jest,i kumpeli mam dr habilitowany farmacełtyki też kazała nie brać,są leki na koncentracje podczas nauki a on by mi ten lek tylko zaszkodził.Bo kumpel brał i podobno po nim bzikował miał zaniki pamici nie wiedzial jak wcześniejszy dzień minoł... wypowiedźcie się jak możecie z góry dzięki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytajcie sobie czy warto brac leki psychiatryczne : http://www.eioba.pl/a76167/psychotropy_tylko_ciemna_strony_mocy

asias2000, bonus1? czlowieku daj juz spokoj. pisz sobie artykuly do interii, gazety.pl, a chorym ludziom przestan prac mozgi. ktos ci za to placi? antypsychiatro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni watek ale biorę regularnie leki SSRI (Citronil, 15 mg/dzien - półtorej tabletki) i niestety dodatkowo mam problemy z sercem - lekarz przepisał mi lek Bisocard ( https://www.apteka-melissa.pl/produkt/bisocard-2-5-mg-30-tabl,3601.html. Pytałem go o korelacje z SSRI ale nie był bardzo przekonywujący. Czy ktoś z was łączył kiedyś te leki i może coś powiedzieć? I tak na pewno pójdę do innego specjalisty poradzić się, z tym nie ma żartów, jednak może ktoś już przez to kiedyś przechodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych interakcji między beta blokerami, a ssri. Nie ma o co się radzić, lekarz wie co robi. Od dawna biorę b blokery

 

Aaaa....Nie zauważyłem daty 😂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×