Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boję się snu :(


Sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, najpierw chciałem zasnąć a miewałem z tym problemy, a teraz po prostu boję się położyć spać.

Boję się zakończyć najprzyjemniejszą część dnia, brakuje mi poczucia, że jutro będzie dobrze.

Boję się, że w przyszłości wszystko się rozpadnie, normalnie No Future :( .

Na dodatek wiem, że jak wstanę, to od razu jest daleka droga do szkoły. Co prawda mam fajne lekcje fajną klasę, itd., ale jak myślę o tym by iść na tramwaj a potem jechać na drugi koniec miasta, to mi się niedobrze robi :-| .

Nie wiem jak sobie z tym poradzić :-| ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, bezsennosc to chyba dosc powszechna przypadlosc ludzi z nerwica.Ja na insomnie cierpie od kad mam nerwice a mam od niej odpoczynek tylko wtedy gdy biore leki.Pamietam czasy gdy potrafilem nie spac po trzy noce a czasami gdy zasypialem i juz bylem na jawie to zaczynalem slyszec glosy z calego dnia, ktore czasem mnie przebudzaly(nawet myslalem ze to moze schiza, dopuki nie przeczytalem artykulu, ktory wyjasnial ze przy insomni cos takiego sie zdarza).Caly dzien chodzilem zaspany.Moge jednak polecic pare rzeczy, ktore mozecie sprobowac:

1. Uprawiajcie sport za dnia

2. Uprawiajcie sex (nie to nie zart)

3. Mozecie sprobowac naturalnych srodkow typu:Zioło "Kozłek"(Valerian root) i naturalny hormon "Melatonina"

4. Zawsze dobrze wywietrzcie okno przed spaniem

5. Do łóżka kladzcie sie tylko gdy idziecie spac, a nie ogladac telewizje czy czytac gazete.

6. Mozecie sprobowac korków do uszu oraz maski na oczy

7. Gdy nadal macie problemy ze spaniem, nie stresujcie sie tym(nie walczcie z tym), oddychajcie gleboko i myslcie o czyms przyjemnym.

I tak to pewnie juz znacie, ale jesli ktos jeszcze nie wiedzial to wolalem napisac na wszelki wypadek, pozdrawiam! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie tylko chodzi o bezsenność, ale także o lęk przed samym snem.

Normalne ze masz lęk, kazdy kto przechodzi horror zwiazany z bezssennoscia ma takie cos.Ja tak jak suzak29 po nieprzespanej nocy rozkrecam sie kolo polódnia, ale zauważyłem ze zazwyczaj dzien nie jest tak istraszny jak sobie go wyobrazalem podczas gdy nie moglem spac, tylko derealizacja troche bardziej doklucza.

Roman Tyczny, punkt 2 i 4 zaliczony :D

Reszta nie za bardzo :(

 

Zawsze jest czas zeby popracowac nad innymi punktami :-) ja wlasnie zaczalem to robic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melissa nie powinna Cie zamulać, jest dobra na żołądek.Ja myśle że ty jak zażyjesz cokolwiek to czekasz na efekty i odczuwasz rzeczy, których nie chcesz odczuwać.Dużo zalerzy od nastawienia psychicznego, wypij jakąś dobrą cherbatke z ziółka i nie myśl o tym że ją wypiłeś.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×