Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


anonimowy92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , a więc zaczne od początku....

 

Moje problemy zaczely sie w 4 klasie podstawówki , zaczeły sie lęki przed szkołą , ludzmi , w szkole mialem napady lęków zawroty głowy , bylem u psychologa , powiedzial mi ze wyrosne z tego przepisal mi jakies leki. po jakims czasie sie uspokoilo , w 5,6 klasie nic sie nie dzialo , poszlem do gimnazjum objawy wrocily ze wzmozoną siłą , wymiotowalem przed szkolą , balem sie chodzic do szkoly , tym razem poszlem do psychiatry , przypisal mi leki , i na tych lekach jechalem całą 1 klase gimnazjum , w 2 klasie uspokoilo sie , w trzeciej klasie wszystko wrocilo znowu leki nowe objawy i tak dalej , pozniej szkola srednia trafilem do liceum , przepisywalem sie kilka razy wkoncu trafilem zawodowki , chodzilem pol roku ciezko bylo ale jakos chodzilem , pod koniec roku doszedl mi nowy objaw jelito nadrażliwe , niemoglem chodzic do szkoly bo mialem caly czas wzdecia denerwowalem sie , wkoncu rzucilem szkole i bede probowal od nowego roku do szkoly pojsc moze sie cos poprawi ,

 

mowie Wam niechce mi sie zyc , rodzice sa zalamani ja jestem zalamany , mam rozne zle mysli (wiecie oco chodzi) , w marcu jade na konsultacje moze bede musial isc do osrodka , juz sam niewiem co mam robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie Wam niechce mi sie zyc , rodzice sa zalamani ja jestem zalamany , mam rozne zle mysli (wiecie oco chodzi) , w marcu jade na konsultacje moze bede musial isc do osrodka , juz sam niewiem co mam robic

Na razie nie ma co - idź na te konsultacje i może ten ośrodek pomoże. Który to dokładnie ośrodek?

 

Co więcej... Dobrze dobrane leki mogą pomóc ci przejść najtrudniejsze chwile i warto je brać, nawet jeżeli tylko maskują problem - ale żeby długofalowo sobie pomóc, to tylko odpowiednio dobrany rodzaj psychoterapii (według mnie - tobie najbardziej pomoże behawioralno-poznawcza) i dużo pracy nad sobą...

 

Tutaj dużo osób ma podobne historie jak ty, tak to jest. Pozytywne jest to, że ludzie z tego wychodzą - nie od razu i nie łatwo, ale da się.

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko!

Czy ktoś z was przebywał w ośrodku leczenia nerwic w Zagórzu? Czy mógłby podzielić się z mną wrażeniami i opisać jak tam jest? Będę miała niedługo pierwszą konsultację z lekarzami. Strasznie się boję. Moim utrapieniem jest nerwica natręctw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×