Skocz do zawartości
Nerwica.com

badanie psychologiczne


jolnika

Rekomendowane odpowiedzi

hej,mam takie pytanie,co to jest badanie psychologiczne? Jak to wygląda? Co się robi na takim badaniu? Ostatnio lekarz mi powiedział,ze moge sobie zrobić,ale ja coś słabo jestem przekonana do tego:/ nie czuje sie chora psychicznie,choc moze to efekt leku,ze sie nie czuje chora psychicznie już....hmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolnika, są różne "badania psychologiczne". Od badań dla kierowców, po jakieś testy osobowości. Badanie psychologiczne nie koniecznie musi się wiązać ze stwierdzeniem: "Badany jest chory" lub "Badany nie jest chory". Taki test może naprowadzić Twojego lekarza na odpowiedni tor leczenia :smile:

 

nie czuje sie chora psychicznie,choc moze to efekt leku,ze sie nie czuje chora psychicznie już....hmm....

Mocne te zdanie :shock: .. zwłaszcza w połączeniu z tym:

Jakoś tak się stało,że przyłączam sie do Was w dniu,kiedy zaczęłam akceptować swoją chorobę...:)

To akceptujesz, że jesteś chora psychicznie czy nie? Akceptacja swojej choroby to podstawy etap procesu leczenia (samouświadamiania się).

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,tłumacząc moje zdanie to chodzi mi o to,ze akceptuje nerwicę natręctw jako silne zaburzenie,ale nie chce wiązać tego z chorobą psychiczną...a akceptuje juz naprawde długo to dziadostwo i nie wiem czy nie za długo;) tam moze nie tak jak trzeba napisałam słowa,ale tu wyjaśniam o co mi chodzilo:) lekarz mi zlecił to badanie,zeby sprawdzic czy nie jest to choroba psychiczna typu schizofrenia czy zespół paranoidalny....pozdrawiam i dzięki

 

[*EDIT*]

 

czy ktos wie na czym polega jakiekolwiek badanie psychologiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×