Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam was wszystkich po raz 2 bo 1 chyba cos sie nieudało;P


polaola

Rekomendowane odpowiedzi

Opisałam swoja historie w czesci: ,,co by bylo gdybym przesla kochac"prosze niech ktos odpisze bo bardzo mi zle.Jutro ide do lekarza.Dzis bylam ale mnie nie przyjał bo tylko przyjmuje tych co juz chorobe prowadzi.Ide jutro do innego,zapisałam sie juz -to psychiatra.Moze pomysle po tej wizycie tez o terapi narazie to bedzie 1 krok.Mam dosc,dosc zycia gdy niewiem co czuje,gdy raz myslke ze kocham ,raz ze nie ze moze przestal kochac i ze nie umiem sobie z tym poradzic,a jak nie mysle o niczym to tez zle.Ciagle analizuje,jestem rozdrazniona usiadłabym i ryczała.Do tego mam sesje szkołe nie podołam temu bo nie jestem w stanie sie skupic.Czasem mysle ze wolałabym zeby mnie nie było;(

 

[*EDIT*]

 

Czytam jeszcze raz te posty o miłosci o tyam czy niewie czy sie kocha,ja sie z chłopakiem rozstałam..mecze sie nie wiem co jest;(ale czytajac to cyba powiem mu ze to juz naprawde koniec na zawsze bo nieche zeby byl z kims takim jak ja,kto bedzie budzil sie przy nim i myslal ze to nie ten i ze sie nie podonba nawet,albo w jakis sposób odpycha.Ja che zeby on byl szczesliwy a nie cierpial przezemnie.A ja gdy bede mowic kocham,zaraz bede sie zastanawaila czy prawde mowie czy nie;( che umrzec;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem ze mialam to samo caly moj zwiazek (prawie 5 lat ) ze niby bylo wszystko ok miedzy nami a ja ciagle sie zastanawialam... analizowalam.... meczylam sie dolowalam ciagle wystawialam go na probe, ciagle mowilam koniec, wracalam, bo mimo ze mowilam koniec to go kochalam. byl silny to wytrzymal ale nie kazdy taki jest. jak sie zle czujesz bez niego to znaczy ze cos do niego czujesz ale najpewniej masz osobowosc taka ze bedziesz sie dolowac przyzwyczaj sie i nie zrywajcie ciagle bo doprowadzicie siebie do wariactwa pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×