Skocz do zawartości
Nerwica.com

poprawa bez lekow, a dzieki ekstraktom bacha na fs...


berlioz

Rekomendowane odpowiedzi

:smile:

biore ekstrakty od ok 6 tygodni, pierwszy sklad nie wybralem najlepiej choc juz byly pewne subtelne zmiany

w moim samopoczuciu, natomiast po 3 tyg. wybralem skuteczny sklad mieszanki jak na mnie i na fs

i od okolo tygodnia bardzo rzadko drecza mnie natrectwa, lęki nie paralizuja, jestem pewniejszy siebie

i potrafie cieszyc sie najdrobniejsza blahostka...

polecam ekstrakty, bo pozwolily mi poczuc sie tak jak chyba nigdy sie nie czulem

i nie mialem pojecia jak to jest byc w harmonii emocjonalnej

Nie umniejszajac ich roli, stosuje na rowni autohipnoze (nagrania mozna znalezc na necie albo kupic)

ktora rowniez dodaje pewnosci siebie, no i relaksacje, rzecz jasna lubie tez medytowac

 

A to wszystko bez koniecznosci faszerowania psychotropami...

zastanawiam sie jeszcze nad sprobowaniem mieszanki ziol, coraz bardziej przekonuje sie

do naturalnych metod.

Narazie te ekstrakty daja mi bardzo duzo sily psychicznej,

jesli ktos jest zainteresowany skladem to moge podac na pw,

naprawde warto sprobowac sobie pomoc

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na necie dostepne ale tez w aptekach w niektorych miastach np w krakowie. moja mieszanka dziala bardzo dobrze, a mysli natretne juz nie sa problemem :smile:

a ponadto mysle ze stosowanie relaksacji czy autohipnozy tak jak ja jeszcze bardziej wzmacnia pozytywny wplyw na psychike, zaraz po zazyciu kropli mozna wyczuc pewne ruchy energetyczne w ciele np pulsowanie na skroniach, wiec tak tez mozna osiagnac harmonia energetyczna ciala 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×