Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam kogoś kto mnie poprowadzi ;/ ....


efektaxe777

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam duzo czasu ( jak zwykle ) ... Nerwy MI towarzyszyły od zawsze ale je kontrolowałem , od kiedy pamietam byłem dusza towarzystwa z nieprzecietnymi pomysłami itp... w życiu miałem kilka razy złamane serce , potem wpadłem w narkotyki brałem 4 lata raz jak miałem 16 lat pociołem się pod wplywem amfyy ... Miałem sporo takich akcji :( ... potem dopadł mnie zniewalajacy stres , zaciołem się jąkaś , codzienie rano miałem wymioty . nie potrafie złozyc zdań jestem zablokowany .. zaliczyłem wizyte u psycholoszki ale w trakcie rozmowy wyszedłem i już nie wruciłem , bo powiedział że sam musze rozwiazac swoje problemy ;| .. U Psychiatry bylem przepisała mi leki ( dobrze na mnie dzialały ) wakacje mineły zaje.biscie ale pod koniec rodzice wyjechali na cały tydzien i codziennie piłem imprezowałem > Rozbiłem samochód po 11 piwach i po kilku buchach ziółka dwa dni puzniej dostałem padaczki alkoholowej , raz skoczyłem z pierwszego pietra swojego okna naćpany , pijany i pod wpływem tych psychotropów .Dużo dużo takich akcji ! ! ! Narkotyki mnie Zniszczyły ! ! ! Dzisiaj już traciłem kontrole nad swoim zachowaniem i byłem bliski popełnienia samobójstwa ;((((((((( ..... Szukam jakiejś osoby , najlepiej dziewczyny z którą mógłbym sie jakos komunikować przez GG codziennie i po części próbować rozwiazywać problemy . W ciągu kilku dni mam zamiar iść do psychiatry po leki i spróbować na nowo ;] Bardzo prosze o pomoc , bo nie długo powiem sobie dość :cry:

 

[*EDIT*]

 

Siemanko ;] ... przepraszam za te dwa posty które się pojawiły razem z tym , moderatora przepraszam i prosze i wykasowanie ... :roll: ..... heh to nie było umyślnie ;] ;] ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli będziesz liczył na kogoś to możesz się bardzo przeliczyć"- tego się nauczyłam w mojej chorobie. To przede wszystkim Tobie musi zależeć na Twoim życiu. Potrzebujesz pomocy to fakt ale myśle, że najlepiej jednak w tej roli sprawdzi się dobry psychoterapeuta. No i musisz dużo działać, sam musisz próbować i szukać czegoś co Cię zainteresuje, w czym poczujesz się dobrze. Sam masz siłę uwolnienia siebie samego od problemów, może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy z tego ale ją masz! No i nie użalaj się nad sobą, tylko staraj się działać na swoją korzyść!Pamiętaj, że osobą której powinno najbardziej zależeć na Tobie jesteś Ty sam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam masz siłę uwolnienia siebie samego od problemów, może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy z tego ale ją masz!

Święte słowa !!

Każdy z nas ma w sobie zakodowany głęboko w umyśle schemat ciała, sprzed jakichkolwiek chorób, nerwic, fobii itp.

Wystarczy się odnieść głęboko do podświadomości, znaleźć sposób na to. Sposobem może być usilna chęć do życia. Powiedzenie sobie: chcę żyć.

Proponuję przeczytać książkę: "Potęga podświadomości" - Joseph Murphy. To na jej podstawie, wypowiedziałem się powyżej.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam takiej osoby.. jeśli ktoś chce to niech pisze: 5254725

 

[*EDIT*]

 

efektaxe777 jeśli chcesz, możemy ze sobą pisać, powyżej jest moje gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpisy ;] ... nie szukam jakiegoś góru który będzie mi mówił co mam robić ;] , tylko miłej osoby która ma , albo miaała podobny problem , chce poprostu kilka minut wieczorem popisac z kimś kto wie o co chodzi ;] ...

 

a dlaczego kobieta ?.... bo z kobietami łatwiej sie rozmawia ;] ... to chyba oczywiste .. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×