Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jest nowy lek przeciwdepresyjny!!!!!!


Gość basior

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na kolejne SSRI... jak ktoś źle reaguje na jeden rodzaj SSRI to zazwyczaj źle reaguje na wszystkie leki z tej grupy. Mogliby wymyślić coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje,sam jestem tego przykładem ;) Zapytaj innych czy jak mieli silne objawy uboczne przy braniu np Sertraliny to czy te objawy nie występowały np gdy zaczeli brać Paroksetyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah-czy ty musisz zawsze byc taki upierdliwy,co mnie ameryka obchodzi,pisze w konkretnej -Polskiej rzeczywistości...a tu u nas jest to nowośc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pax... oszczędzajcie swoje nerwy ;) rozumiem,że każda nowość jest dla osób chorych na depresje/nerwice oczekiwana z niecierpliwością,ale ten lek nie wydaje się być przełomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Inne informacje o preparacie CYMBALTA:

 

W dniu 17 grudnia 2004 r. Komisja Europejska przyznała firmie Eli Lilly Nederland BV pozwolenie na dopuszczenie preparatu CYMBALTA do obrotu ważne na terytorium całej Unii Europejskiej.

 

Pełne sprawozdanie EPAR dla preparatu CYMBALTA jest dostępne tutaj.

 

Data ostatniej aktualizacji: 10-2007."

 

to ze strony, do której załączony był link w pierwszym poście tematu.

 

Cóż, telefon komórkowy dla mojej prababci też jest nowością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:Jeżeli chodzi o leczenie depresji/nerwic i innych chorób psychicznych to Polska jest lata świetlne za USA czy nawet innymi krajami europejskimi.Nie chodzi tu jedynie o leki ale także o lekarzy i wogóle podejście i traktowanie pacjenta.Wystarczy poczytać fora zagraniczne i tym którzy nie wierzą że tak jest od razu sie rozjaśni.To jak u nas traktują pacjentów niektórzy psychiatrzy to jest po prostu kpina.:EOT

 

A co do leku to nie słyszałem o nim.Jeżeli to u nas nowość to pewnie jego ceny będą kosmiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lata swietlne napewno nie dziela nas od zachodu jesli chodzi o leki,byc moze masz na mysli psychoterapie i podejscie do pacjenta..ale to juz inna historia,tam w zasadzie kazda wizyta u psychiatry jest prywatna wiec i podejscie jest adekwatne ..u nas 90% ludzi leczy sie na NFZ wiec czego sie spodziewac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×