Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to nerwica natręctw /


on20wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam 20 lat , mam taki problem , mianowicie wmawiam sobie choroby , jestem w 100% zdrowy fizycznie co potwierdzaja liczne badanie więc jest to wina psychiki , wyglada to tak , wmawiam sobie przerózne rzeczy np ze boli mnie głowa , serca , płuca , ręka , wszystko , bardzo cięzko mi z tym zyc , gdyż jak sobie wmawiam mysle ciągle o tym , nie moge skupic sie na zyciu , tylko ciagle mysle o np głowie , gdy przestane sobie wmawiac jedno zaraz wymyslam cos innego , ,,,,, niszczy to moje zycie , strasznie mnie to meczy , kupie leki ziołowe antydepresyjne ale nie wiem czy to pomoze , nie chce isc do psychologa , co to moze byc? jakie leki polecacie ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To objawy nerwicy lękowej... na Twoje szczęście. I nie zachowuj się jak gówniarz albo ciemnogród, który mówi, że do psychiatry i psychologa nie pójdzie, bo tam ludzie porąbani chodzą a z nim nie jest tak źle. Sam to sobie możesz lekami tylko krzywdę zrobić i wtedy realnie możesz się bać, że coś będzie nie tak. Najpierw radze poczytać, co to nerwica i jak się to leczy, bo tak się składa, że chcąc odstawić kiedyś leki będziesz musiał iść na psychoterapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×