Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mniej seksu,mniej masturbacji...


zibimark

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy tu mają chore podejście do seksu.... Ja pierd.ole.... To jest jakaś ostra dysfunkcja emocjonalna, a nie świadome podejście do sprawy..........!!!!!!!!! A tekst typu "ona się wypina, walisz ją w dupsko...????" No ja pierd.ole.........................

 

Zamknijcie ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo sex i masturbacja nie jest niczym zlym. Idz do pierwszego lepszego seksuologa i mu to powiedz. Jestes pewny, ze nikt o tym sie nie dowie wiec wbrew temu co mowil psycho-logic nikt Cie nie wysmieje. Przez takie cos, ze masurbacja jest zla i sex tak samo mozna sie niezlych konfliktow wewnetrznych nabawic i nic wiecej. Sam kiedys sobie ograniczylem bo to zle... i do dzis teraz musze sobie wszystko ukladac... wiec autorowi tekstu proponuje dojrzec do niektorych spraw a nie uciekac przed samym soba. Bo co ma powiedziec chlopiec majacy 14 lat? przezywajacy prawdziwa burze na tle popedu seksualnego... wycofywac sie i obarczac poczuciem winy tak? TO JEST DOPIERO CHORE!!!

 

 

A to ze wielu ludzi to wykorzystuje w niewlasciwy sposob naduzywajac tego to jest klopot np. dyskoteki. To jest poped ale nie porownujcie czlowieka do zwierzecia. To jest jakis instynkt ale to nigdy nie bedzie tak ze czlowiek nad tym nie panuje. Zdrowy oczywiscie, nie dewiant.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co ma powiedziec chlopiec majacy 14 lat? przezywajacy prawdziwa burze na tle popedu seksualnego... wycofywac sie i obarczac poczuciem winy tak? TO JEST DOPIERO CHORE!!!

Jak to co???

Najpierw sie zmasturbowac, a potem ukarac siebie za to, ze to co zrobil bylo zle.

I tyle co mam do powiedzenia w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sie zmasturbowac, a potem ukarac siebie za to, ze to co zrobil bylo zle.

I tyle co mam do powiedzenia w tym temacie

 

Nie iwem czy Ty to ironicznie napisales czy na serio. Chyba Ci odwalilo komletnie jesli uwazasz ze tak powinno byc ze mlody czlowiek po masurbacji ma czuc wine. Lepiej faktycznie nic nie mow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×