Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tworzymy grupę wsparcja skype'oweg?


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, faktycznie udało się spotkać i pogadać. Moim zdaniem bardzo na plus. Poznaliśmy się trochę i zaczęliśmy rozmawiać o problemach. Na początku bardzo ogólnie i każdy mówił co ma na sercu, duszy i co go męczy. Myślę, że już samo poznanie problemów innych i perspektywy z jakiej patrzą na to inni jest ważne i pomocne, przynajmniej dla mnie :) Jedni mówili więcej inni więcej słuchali, ale pewnie to się i z czasem zmieni...

Wydaje mi się, że możemy jeszcze jedno spotkanie zrobić w formie takiej luźnej pogadanki (fajnie jak pojawią się świeże głowy). Później możemy skierować się bardziej w stronę rozwiązywania problemów. Wiadomo, że nikt nie da nikomu gotowego rozwiązania problemów, bo o to trzeba się samemu postarać, ale można pomyśleć o czymś na kształt "najlepszych praktyk - best practices" opracowanych na podstawie tego jak sobie radzimy. Warto wyznaczyć też jedną osobę która może spisać wnioski z dyskusji w formie sprawozdania itp. i później to rozesłać/opublikować. Co o Tym sądzicie? Jest ktoś chętny do roli sekretarza?

 

Myślę, że kolejne spotkanie możemy ustalić na najbliższy wtorek 17.03 na godzinę 20.00. Dajcie znać komu pasuje ten termin.

 

Nowi, chętni do rozmowy, piszcie do mnie na priva swoje nicki na skype, to dodam Was do rozmowy konferencyjnej.

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne spotkanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ie mozan ustalić jedenj sztywnej godziny regularnie co tydzień ,wieczór jak najbardziej 20 sta godz jak najbardziej i jakis dzień w tygodniu i nieważne co by sie działo kto będzie to bedzie a nie co chwile ustalanie spotkań...chyba ze robi to jakis orqanizator i do ein go to zalezy bo ni eczytałem całego tematu?a jak to sie odbywa ze strony technicznej?czat pisany czy jak ,skype?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbywa się to całkiem dobrze :)) jest to rozmowa głosowa, tak jest wygodniej,szybciej i wogóle:) narazie są to nasze pierwsze spotkania dlatego nie ma jakiegoś sztywnego dnia, albe być może organizator, kolega wojtala ustali sztywne dni :) Serdecznie zapraszamy na czat, będzie można to przedyskutować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak obiecałem ostatnio w rozmowie, piszę kilka słów na temat naszych spotkań, które jak mniemam mają się całkiem dobrze :) Dla tych którzy nie wiedzą, spotkaliśmy się do tej pory 3 razy na zasadzie reklamowanych jakiś czas temu w TV "luźnych gadek". A tak naprawdę, to rozmowy są bardzo twórcze, ciekawe i pomocne. Udaje zachować się zasady braku narzekania i za każdym razem pojawiają się jakieś nowe wnioski, wskazówki albo cele. Cieszą małe i większe osiągnięcia a porażki są kierowane do lamusa po uprzednim wyssaniu z nich ważnych wniosków.

 

Jednym słowem, wydaje mi się, że nasze rozmowy stanowią wartość dodaną, więc będziemy je nadal kontynuować. Najbliższe spotkanie planujemy na wtorek 24.03 na godzinę 20:00. Zapraszamy stałych bywalców jak i Świeżaków chcących pokazać swój punkt widzenia. Jesteśmy pewni, że każdy może wnieść coś nowego do dyskusji bez względu na jego stan psychiczny. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, czekam na jego nicka skype'owego w prywatnej wiadomości.

 

Pozdrawiam i do usłyszenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

No i po kolejnym spotkanku skajpowym - było bardzo miło i wesoło - kto nie był, niech żałuje! :)

 

Jednym z największych przełomów dzisiejszego wieczora było wyznanie pajaka, dotyczące jego tajnej hodowli kur, a Justyna opowiedziała nam o swoich ulubionych kreskówkach.

 

W następnym odcinku:

- dyskusja panelowa na temat: "Czym różni się 'Moda na Sukces' od polskiej polityki i czy w ogóle?",

- sprecyzowanie planu panowania nad światem (szczególnie nad Chinami) metodą burzy mózgów,

- karmienie kur metodą naturalną (tj. piersią - o swoich doświadczeniach opowie pajak),

- nowa kampania prezydencka w Chinach (mamy swojego kandydata!),

- wolne (albo szybkie) wnioski.

 

Zapraszamy jak zwykle - we wtorek o 20.00 na Skype.

 

PS. No dobrze, oczywiście rozmawialiśmy też na Wiadomy Poważny Temat i doszliśmy do kilku Bardzo Istotnych Wniosków (a także ustaliliśmy sobie kilka najważniejszych celów prowadzących do wyzdrowienia), o których pogadamy również za tydzień. W każdym razie jednym z najważniejszych odkryć tego wieczora było to, że każdy z nas na swój sposób powolutku wychodzi na prostą - i o to właśnie nam chodzi :)

Trzymajcie się i do następnego spotkania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno tu nie byłam ale się uśmiałam louven, nio ostatnia rozmowa była super oczywiście temat o kreskówkach najbardziej mi sie podobał ale o kurach i chinach też były niezłe co do kandydata to ja bym troche zmieniła wersje żeby został prezydentem polski a nie chin :D Widze że dzisiejsza rozmowa się nie odbyła szkoda Pozdrawiam was gorąco buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Spotkanie wczoraj się nie odbyło a szkoda, bo byłem zwarty i gotowy. Rozmawiałem z jedną nową osobą w zamian i też było ok. Dajcie znacz czy jeszcze chcecie sie spotykać? Jak coś to proponuję jutro tj. czwartek o godzinie 20.00. Co Wy na to? pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, jakoś przegapiłam ostatnie wiadomości na forum. W święta i okolice nie bardzo miałam dostęp do internetu, ale teraz już wróciłam i nadal mam ochotę na nasze intrygujące rozmowy ;)

 

Proponuję wtorek 21 kwietnia o 20.00 - tradycyjnie na Skype, zapowiedziało się już kilka osób.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ponieważ problematykę kur w Chinach i "psów na kury" mamy już przerobioną - proponuję dyskusję na temat zastosowania chińskiego ryżu jako paliwa do kurowehikułu czasu (plany tej machiny oczywiście dostarczają genialne kury Krzycha).

 

Lektura (nie)obowiązkowa na wieczór:

kur_ozdob_d.jpg

 

 

 

 

Wtorek, godz. 20.00 - Skype.

(Może się zdarzyć, że trochę się spóźnię.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za wstrętna ironia. Kiedyś założyłem temat, o nazwie skype chyba, a na jego celu miała być właśnie taka "grupowa terapia" przez nas samych. Szkoda, że nikt wówczas się nie opowiedział... A tu aż 7 stron widzę!! Jak ja nie cierpię tej ignorancji co do mojej osoby =P !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlos, to nie ignoracja Twojej osoby a może raczej ludzie nie mieli potrzeby do rozmowy na skype. Spotykamy się już od jakiegoś czasu i jest całkiem dobrze. Ostatnio mieliśmy małą przerwę, ale chcemy do tego powrócić. Jak będziesz miał ochotę pogadać to daj znać, dopiszę Cie do listy.

 

Apropo naszych spotkań, mimo, że ominęło mnie ostatnie spotkanie proponuję pogadać jutro tj. we wtorek 5.05 standardowo o godzinie 20.00. Co Wy na to? Mam nadzieję, że frekwencja dopisze bo już się za Wami stęskniłem:) Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie Wojtka nie było dziś (khem khem), ale spotkanie się i tak odbyło - motywem przewodnim było Disco Polo, ogrodnictwo oraz świnie.

 

Chętnych zapraszam na czwartek najbliższy na godzinę 20.00, a poza tym - tradycyjnie we wtorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Louven Ty mi czarny PR tutaj robisz :P niestety miałem małe emergency w mieszkaniu. Współlokatorke po 9 latach facet zrobił w balona tak, że ja bym mu chętnie mordę obił chociaż to i tak za mało :) No i że tak powiem musieliśmy opróżnić 2 butelki wina i rozmawiać...

Żałuję, ale cieszę się, że się udało spotkanie. Co do czwartku jeszcze nie wiem, ale postaram się! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, przykro słyszeć - mam nadzieję, że wsparłeś współlokatorkę dzielnie :)

Póki co - następny raz zapraszamy tradycyjnie na wtorek najbliższy, godzina 20.00. Ostatnio na tapecie była m.in. dyskusja smakoszów keczupu o najlepszych produktach z tej dziedziny:)

 

A poza tym - porozmawialiśmy troszkę o książce "Oswoić lęk", o planach tudzież celach na przyszłość, metodzie "małych kroczków" w stronę wyzdrowienia - bo przecież warto cały czas walczyć!

 

Do pogadania we wtorek - proponuję, żebyśmy trochę właśnie o tych najważniejszych dla nas celach na najbliższą przyszłość pogadali i wsparli się nawzajem - jeśli macie ochotę, zapraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje stałe godziny co tygodniwoe a nie co tydzień ustalanie czy nawet 2 razy w tyg wieczorkami oczywiśćie...jakis organizator najlpij pomysłodawca albo ktoś inny i już i albo ktoś będzie albo nie...lepszego i bardziej sprawiedliwego chyba wyjścia nie ma stacjonarną terapie w realu też tak jest i msza święta też jest o określonych stałych godzinach 8)

 

POPIERACIE??? :P pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×