Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja? nie wiem co mi jest... :(


sasanka00

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od tego, że parę dni temu koleżanka zapytała dlaczego jestem ciągle poddenerwowana, nie uśmiecham się.

Zdziwiłam się, ale stwierdziłam, że rzeczywiście tak jest....

 

Nie mam siły ruszyć sie z łóżka, potwornie mi słabo.

Poza tym odczuwam jakiś niewytłumaczalny niepokój. Nie potrafię ustalić jego źródła, ale jest wprost obezwładniający...

Jak każdy, mam jakieśtam swoje kłopoty, ale żaden nie jest aż tak straszny... Poza tym jestem w szczęśliwym związku, mam przyjaciół, więc nie czuję się samotna...

Do tego jestem przygnębiona i poddenerwowana.

I tak jest od paru dni.

Czuję się zmęczona psychicznie i fizycznie. Nie mam siły i ochoty na nic.

Wszystko o czym pomyślę mnie przygnębia. Wszędzie widzę problem.

Nie wiem co się dzieje...

Może to zimowe przesilenie? Brak słońca?

Nigdy się tak nie czułam...

Ten stan mnie przeraża...

Czy ktoś powie mi co mi jest? Czy to depresja? Czy powinnam zgłosić się do psychologa?

Bardzo proszę o odpowiedź bo ten stan utrudnia mi normalne funkcjonowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzić depresję, jeśli dolegliwości masz dopiero od kilku dni. Może to być taka właśnie depresja sezonowa. Spróbuj może jakiegoś preparatu z dziurawca. Tylko pamiętaj, że działają dopiero po dwóch tygodniach regularnego stosowania. Może to tylko chwilowe i szybko minie. Tego Ci życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej może to rzeczywiście chwilowy dół, zima jednak męczy, a ostatnie dni były wyjątkowo ciężkie, senne i ponure. A może łapie Cię przeziębienie... Może postaraj się "rozruszać": idź na zakupy, umów się z koleżankami na ploty, obejrzyj ulubiony film... Ale jak taki stan się będzie utrzymywał parę tygodni to rzeczywiście wtedy będzie powód do niepokoju. Na razie bądzmy dobrej myśli. Pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóz, jesli objawy te będą się objawiały przez dłuższy okres czasu powinnas pomyslec o lekarzu, gdyż może to być depresja. Ale nie koneicznie. Podobno kilkudniowa a nawet kilkunastodniowa chandra czasem przechodzi jak ręką odjął. Obserwuj sytuacje

Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×