Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich nerwicowców:D


Ciśnieniowiec

Rekomendowane odpowiedzi

A więc na poczatek dwa słowa o mnie: mam 25lat, nerwica dopadła mnie jakieś 7 miesięcy temu , ciągle z nią walczę...no i własnie teraz mam jeden z ataków:). Od 7 miesięcy jestem hipohondrykiem.boję się, że umieram itd. miałem juz wyimaginowany zawał(wielokrotnie), udar mózgu( choćby teraz:)), raka, lęki przed snem itd. Od 2.5 dni nie pale papierosów, a paliłem 10 lat i czuje się fatalnie. Kręci mi się w głowie, czuję jak mi coś "buzuje" w głowie itd. Jutro mam pierwsza wizyte u psychologa. mam nadzieje, że mi pomoże. aha co do leków to jestem ich strasznym przeciwnikiem:) lekarze przypisali mi juz afobam, hydroxizine, xanax;ale spróbwałem tylko tego pierwszego i wiem że to nie dla mnie:) jestem ciekaw co powie mi jutro lekarz:) witam wszystkich nerwicowców:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Z fajami to podziwiam że rzucasz bo wim że ciężko, sam rzuciłem jakieś dwa lata temu, co prawda nie paliłem długo, może z rok, ale do dziś jak poczuje dym to mam ochotę na to :)

Też za lekami nie jestem, choć jeden biorę bo śpię po nim, i chyba już byłem strasznie zdesperowany.

Poczytaj forum, popisz do nas, kazda nowa osoba do towarzystwa się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki:) ogólnie staram sie patrzeć pozytywnie na moje życie. nie chcę się niepotrzebnie zamartwiać:) dzisiaj miałem pierwszą w życiu wizytę u psychologa i szczerze mówiąc nie moge sie doczekać następnej. to forum czytam od dawna,jednak jakoś tak nie mogłem się przemóc aby dołączyć do forumowiczów. takie forum to naprawdę piekna sprawa, myślę że pomogło wielu ludziom. a co do fajek to przez to ,ze rzuciłem czuję się jeszcze gorzej fizycznie... pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×