Skocz do zawartości
Nerwica.com

*macha prawą łapą, jak to na heloł przystało*


zagłubiątko

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, co tu napisać. Biografię, kilka powierzchownych danych z legitymacji, czy może spróbować odtworzyć to, co w karcie pacjenta się znajduje? Choć szczerze powiedziawszy nigdy mnie nie raczyli oznajmić diagnozą. I sama w sumie nie wiem, co tu robię. Tzn wiem, ale nie wiem czemu postanowiłam tu być. Może mam nadzieję, ze to mi pomoże w jakimś tam stopniu, ale na początku pewnie trudniej niż łatwiej mi będzie i jest.

Czy to ważne skąd jestem, jak i tam wolę żyć na innym świecie?

Czy to ważne jak mam na imię, kiedy jego w ogóle nie używam?

Czy to ważne ile mam lat, kiedy wolałabym być wiecznym dzieckiem?

I tak pewnie tylko parę osób odpisze, jak im miło, że przyszłam, choć pisali to już milion razy wcześniej innym osobom, którymi tez byli. Bo mi sama nie wiem jak. Zazwyczaj miło było, ale teraz jest... bojąco się jest.

 

Ojacię. Ta górna wypowiedź moja zabrzmiała jakbym dzieckiem mroka była oschłym i zgorzkniałym, czy mi się tak tylko wydaje... O.O

Ale ja lubię różowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubisz to masz :) nie napisze ,ze milo bo lepiej gdyby nie bylo powodu zebys tutaj Byla ale skoro juz jestes to czesc no napisz jak masz na imie i skad jestes wiek nie wazny bo i do czego ;) moze postaraj sie wlaczyc do dyskusji bedzie razniej a tak ogolnie to Czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×