Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
es71

AMITRYPTYLINA (Amitriptylinum)

Czy amitryptylina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

31 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy amitryptylina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      24
    • Nie
      6
    • Zaszkodziła
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Z SSRI wchodzi ona  w interakcje farmakologiczne i farmakokinetyczne więc odradzałbym taki pomysł. Ogółem słaba jest serotoninowo dobry lek na depresje , uspokojenie po czasie się zmniejsza z tego względu ,że receptory histaminowe H1 downregulują i może dawać nawet napęd, jej czynny metabolit nortryptylina to silny NRI,który działa po wstaniu . Ja byłem po niej pobudzony.

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.12.2019 o 17:43, picziklaki napisał:

Z SSRI wchodzi ona  w interakcje farmakologiczne i farmakokinetyczne więc odradzałbym taki pomysł.

--- może i wchodzi ,,, ale jak sie jest w czarnej dupie i ciężko nawet iść do klopa kilka metrów ,to juz sie nie mysli farmakoko-interloko , tylko się żre cokolwiek( co ma się w szafce )  i co mogłoby nawet nie-teoretycznie pomóc .Takie jest moje zdanie , inni mogę mieć swoje opinie w w/w temacie  i przykładowo i czekać do wizyty u lekarza aż ten zadecyduje . 

Pozdrawiam.

Nie mam czasu na czekanie aż lekarz to i tamto , bo bym pewnie podczas tego czekania na wizytę u doktorka sztywne  kopyta wzdłuż łóżka  wyłożył ,i kto by mnie wtedy zawiózł do Przychodni ?

Z każdym dniem u mnie lepiej , ale bywają jeszcze siermiężne kryzysy , głównie lękowe .

Biorę dodatkowo z rana Paro ( już tylko 5 mg ) schodzę z tego leku powoli ( raczej mi już ów Paro nic nie daje , ale taka z nagła odstawka to lepiej w  moim obecnym lękotwórczym stanie nic dobrego ) ,,, i po łbie mi już  chodzi bardziej energizująca Fluoksetyna .

Nie wiem , farmakologia to ruletka ,  a i  u każdego inna , albo sie postawi na właściwego konia ,,, albo Koń zdechnie .

Tyle w temacie . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi