Skocz do zawartości
Nerwica.com

AMITRYPTYLINA (Amitryptylinum VP)


es71

Rekomendowane odpowiedzi

Mnue prega tez kopnie jak wezne 1500 i wiecej.kiedys wzielem 2100 to tak mnie poskladalo ze hej nie moglem sie wyslowic problemy z rownowaga nie powiem bylo przyjemnie.poza tym szybko rosnie tolerancja na cpanie tego z dnia na dzien.Jesli sadzisz ze 600 mg nie dziala to sprobuj odstawic a poczujesz roznice.przy tak rozwalonych receptorow gaba przez klonazepam jest roznica taka jest moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2mg w celu zniwelowania napiecia ok.Gorzej jak zejdzie wtedy jest jeszcze gorzej.Ja pomimo ze mam przerwe od clona pol roku to aby sie odurzyc musialbym z 3 mg wziasc i byloby pewnie bez rewelacji.duzo lepiej kopnie prega w duzych ilosciach .co ja mowie do nie hyper 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nic nie sugeruje, ale ludzie ktorzy placza ze zezarli cala tablice mendelejewa psychiatrii i telepie ich lęk, to w wiekszosci przypadkow zbyt male dawki lekow glownych i za duzy smietnik lekow dodatkowych. Na pewno 300 wenli w monoterapii zrobi mniejsza sieczke z mozgu i watroby niz np 75 wenli + 2-4 mg clonazepamu cidziennie, czy innego benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co biorą/brali 100-150 mg. O jakich porach dnia łykaliście ? Bo mi się nie usmiecha brac tego w ciagu dnia, bo dziala wtedy jak miansa/mirta zazyta w dzien, czyli zamula. Wg. ulotki od 100 mg nalezy dzielic na dwie dawki. Czy ktos z Was bral dawke powyzej 100 mg w jednej dawce na noc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Natrętnik napisał:

U mnie za to wortio+ami powoduje kreatywne sny, mogl bym juz ze 3 filmy akcji nakrecic 🙂

 

 A Tyś tam  Rzeźnikiem, rzeżżźnikiem, rzeżnikiem 

 jedzący , jedzący, jedzący 

 dziewice , dziewice , dziewice ,

potem długie długie długie

kiełbasy kiełbasy kiełbasy 

 na wczasy na wczasy na wczasy 

 wyrwasy ,klimasy ,frykasy 

 golaski , golaski golaski 

 do laski , do laski  dooo laski (-;

 

 

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdrożyłem do kuracji 75 mg amitryptyliny podane na noc przed snem ze względu na jej potencjalne właściwości przeciwbólowe z powodu moich bólów głowy. Mam nadzieję, że mi w tym pomoże chociaż sama klomipramina już dużo dane w tym zakresie. Swoją drogą mam na przeterminowaną o rok ale była przechowywana w suchym ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej to nic nie powinno się stać. 

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerazasz mnie .225mg klomipraminy ,75 mg amitryptyliny.Teraz wyobraz sobie jak ta bombowa  przestanie dzialac czym bedziesz musial zaatakowac organizm aby odczuc poprawe... Samo 225 mg klom to bardzo bardzo duzo.Jestem obecnie na 25 mg amitryptyliny i we wtorek schodze do zera.Amitryptylina jest najlepszym lekiem antyd i to nie mam zadnych watpliwosci.Tylko ze ja mam problemy z lekami a nie nastrojem.Wiec zgodzilem sie na odstawienie amitryptyliny.

Powoli zaczynam czuc..radosc ekscytacja, ciarki po calym ciele. Ami splyca wyjalawia choc nie tak bardzo jak SSRI.Wogoke SSRIzto najgorszy szajs... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem bez amitryptyliny od wtorku .zaczyna byc lekko gorzej przeciwlekowo.Jezeli zaczna sie schody w tym kierunku rozwaze powrot do 50-75 mg no moze max 100 mg .Teraz nie mam tych poj... mysli ktore amitryptylina podkrecala .Oceniajac cala przygode to dawki rzedu 50 -100 mg to jedyne sluszne pow 100 bylo gorzej (jest to potezny lek dzialajacy na inne uklady)wiec zamiast dawac tak duze dawki lepiej dorzucic cos do synergii.

Obecnie 

Lamotrygina 2x100

Pregabalina 2x300

Kwetiapina 1x300mg XR(przedluzone uwalnianie) godz 17.00

                     1x100 zwykla z lekami wieczornymi

I na tym mam jechac majac w rozpoznaniu przewlekly zespol odstawienny po clonach 

Oraz Osobowosc dyssocjalna😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bralem klomi z ami, w podobnych dawkach jak picziklaki, to nie moglem sie nigdzie, poza domem odlac. A szok sie zaczal jak nawet w domu nie moglem sie odlac. Na tym polaczeniu dowiedzialem sie co to cholinolitycznosc. Pomyslec ze ludzie na 75 mg samej klomipraminy juz maja takie uboki. Wspolczuje. Mnie ten mix przez silne pobudzenie psychiczne, szybko meczyl fizycznie. Jak wracalem z roboty to padalem na ryj. No I niestety dzialanie lękotworcze, ktore jednak nie nasilalo ocd, mialem.wrecz wrazenie ze.wrecz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×