Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkanie w realu...


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

z ogromną przyjemnością bym sie spotkał z wami w realu i bliżej was poznał+

 

---- EDIT ----

 

kiedy będzie najbliższy zlot?niemoge sie doczekać żeby was zobaczyć na własne oczy i usłyszeć wasz głos.jeśli będzie taki zlot to gdzie mam sie pojawić?

 

---- EDIT ----

 

żartuję.jeszcze wiem co robie

 

---- EDIT ----

 

jeszce patrze pod nogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zena, jeśli faktycznie nie widzisz opcji, żeby nie jechać, to pojedź i olej to co pisałaś.

podejdź do tego, jakby z "czystą kartą", tzn spróbuj nie myśleć co było czy głupio czy nie, poznajesz "nowych" ludzi i tyle. w necie każdy się trochę inaczej zachowuje, więc nie ma tragedii.

 

zresztą pewnie nikt z nich nie pamięta, tylko ty tak sobie wyobrażasz. a nawet jeśli, to co w tym strasznego. chyba nie przyznałaś się że jasteś np. seryjnym mordercą, pedofilem gwałcicelem czy coś w tym guście :twisted::twisted:

po prostu bądź sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zena, a czy inni czasem też nie mieli problemów, też pewnie im wstyd i każdy będzie się zastanawiał co o mnie pomyślą itp :) Ale wiem co czujesz, ja czasem mam okazję spotkać się z kimś z forum i... rezygnuję choć wiem że to nic nie daję ale też przeraża mnie myśl, przecież taki ze mnie psychol :) co oni pomyślą :)

Pozdrawiam i jedź gdzie trzeba :)

 

---- EDIT ----

 

zena, a czy inni czasem też nie mieli problemów, też pewnie im wstyd i każdy będzie się zastanawiał co o mnie pomyślą itp :) Ale wiem co czujesz, ja czasem mam okazję spotkać się z kimś z forum i... rezygnuję choć wiem że to nic nie daję ale też przeraża mnie myśl, przecież taki ze mnie psychol :) co oni pomyślą :)

Pozdrawiam i jedź gdzie trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z moją nerwicą przetrwać dwie godziny seansu w ciszy

 

 

he heh, jak ja to znam : )

ludzi może być tłum, oby głośno było; jak tylko powstaje cisza, to zaraz zbiera mi się ślina, boję się ją połknąć, bo zaburczy w brzuchu, zresztą i tak za chwilę w brzuchu robi mi się młyn; wszystko tylko nie cisza, rany boskie;

ludzie mówią: bo za bardzo skupiasz się na sobie, ale to nie jest do końca prawda, tu dzieją się inne rzeczy, jakaś świadomość wszystkiego, nie tylko siebie, skomplikowana sprawa;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zena, Witaj

Fajnie,że się spotkacie w realu pogadacie,pośmiejecie się,a co do problemu..może za duzo mówisz o sobie,a ich nie słuchasz :?::mrgreen:

 

P.s.Boszeee tylko nie teatr,kiedyś mnie mąż zaprosił hehheh siedziałam tam i ryczałam z nerwów,bo to wiesz ani sie ruszyc ani nic,masakra była :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×