Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niszczy magie ...


Bomuk

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie pisałem, jednak Mama zaprosila go na Wigilię. Napiszecie to co z tego, poznacie się itd, ale znaim to uczynicie pragnę podzielic sie moimi emocjami, bo mnie nikt nie slucha

 

 

Święta może i są okresem pojednania itd, ale to bajki są ... jak ktoś jest prostakiem zawsze nim będzie. I Święta nie zmienią tego ... co do tego kolesia moge postawic

10000 zł, że będzie ... gdyż nie jest Chrześcijaninem.

 

Jak ja się czuję ? Głupio, nei wiem co robic, ja nie lubie jego towarzystwa a bede zmuszony byc, dlaczgeo nei lubie ? Bo bede czu lsie jak 4 kolo ... Pomyslcie Mama gada z nim na tematry, ktore mnei w ogloe nei kreca, bede sie czul "sam" Koles

sie rzadzi, to w ogole ...

 

W Wielkanoc gdy był, źle było ... Nie chciałem jeść, czułem się "zmulony" jak oni gadali, a ja siedziałem jak kretyn. Odchodziłem od stołu, nie jedząc i siedziałem w pokoju, kiedy on wyszedl to zaczalem jesc, nie umiem jesc przy nim. nie czuje sie dobrze wgdy on jest, fatalnei sie czuje.

 

Mama wiedzac to, zaprosila go, niszczy mi Święta. Ktoś napisze, egoista... Ale czy serio egoista ? Koleś jakby nie przyszedl, poszedl by do syna na Święta i by dobrze je spedzil, Mama ze mna rowniez bylo by ok i dla nie ji dla mnie. A tak oni beda sie ciesyzli, a ja albo uciekne z domu, albo zamkne na klucz dzwi i nei wyjde z pokoju.

 

Zdardzony sie czuje.

 

 

Do tematu post199668.html#p199668

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!!! Chyba rzeczywiście czujesz sie zdradzony. Może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie zdradzała cie... matka ze swoim partnerem. Jesteś o nią zazdrosny...z jakich powodów nie wiem. To co piszesz jest bez sensu. Nie piszesz o nim nic konkretnego, nic negatywnego, jedyne co to że nie jest chrześcijaninem. Z tego powodu oczywiście nie ma szans na przyzwoitośc(???). Nie możesz jeśc, czujesz sie zmulony, zamykasz sie w pokoju. Myślisz, że istnieje człowiek który by cie nie denerwował będąc partnerem twojej matki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×