Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Opole] szukam lękowców z Opola


Renata Nowak

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mieszkam w opolu..od ponad 3 lat mam nerwice wegetatywna..po wizytach u psychoterapeuty znacznie poprawil sie moj stan...ale po obronie dyplomu wyjechalam na kilka miesiecy i po pewnym czasie moje problemy powrocily. Mnie głownie doskwieraja objawy somatyczne,,,lęki też przerabiałam..Postanowilam wrocic do Opola i znalazlam staż, od miesiaca pracuje i planuje znow uderzyc do mojej psychoterapeutki...jezeli ktos chcialby sie spotkac i pogadac to bardzo chętnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaestem za, udało mi się zrobić prawko , więc jakoś powinnam dotrzeć, czekam na termin i miejsce.

 

 

To już zrobiłaś czy dopiero będziesz robić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja też mniej więcej na trasie Opole-Wrocław, do Wrocka mam 70 km a do Opola ok. 30

też mniej więcej na tej trasie z tym że odrobinę bliżej mi do Wrocławia niż do Opola - no i połączenie lepsze - nie jestem zmotoryzowana tylko zdana na różne środki komunikacji

estem z Opolskiego - połowa drogi między Opolem a Wrocławiem :)

podobnie jak ja. :)

 

Niedługo się okaże że mieszkamy bardzo bliziutko siebie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że dopiero dziś piszę ale szczerze mówiąc zapomniałam o tym temacie - wybaczcie:) Ja mieszkam w miasteczku ktore lezy prawie dokładnie w połowie drogi miedzy Opolem a Wrockiem ale to jeszcze woj. opolskie:) Chyba naprawde blisko mieszkamy ... :):):) Pozdrawiam i obiecuje częściej tu zaglądać a jakby co to piszcie na pri. Napisze do was jak wróce z pracy - jak ja tam przezyje?! ... brrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

ja również jestem z woj. opolskiego :) Mam 26 lat i bardzo chętnie nawiążę kontakt z osobami z tego regionu. Ja mam troszeczkę inną sytuację, nie mam problemów z wyjściem z domu, właściwie to w domu czuję się gorzej:/ Bez problemów mogę podróżować, mam natomiast (czasami) napady lęku w supermarketach?! Na szczęście potrafię je dość skutecznie opanować, tak żeby nikt niczego nie zauważył. Gdyby ktoś chciał porozmawiać to czekam na korespondencję (@ lub gg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest ktoś z Opola lub okolic mający zespół depersonalizacji i derealizacji? Ja mam z tym bezustanne problemy od 18 lat!!! Jestem wykończony, myślę że sięgnąłem już dna duchowego i fizycznego. Chętnie podzielę się z kimś swoim długoletnim doświadczeniem. Może tym jakoś sobie pomożemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×