Skocz do zawartości
Nerwica.com

dzień dobry/dobry wieczór


skadi

Rekomendowane odpowiedzi

właściwie nie wiem co mogłabym napisać;

mam nadzieję, że może coś się zmieni;

 

powinnam się chyba dużo wcześniej zdecydować na...właściwie nie wiem na co...chyba na podjęcie decyzji o wybraniu się do specjalisty;

właściwie wcześniej ją już podejmowałam, ale jakoś nie poszłam - bałam się (?) chyba;

mam nadzieję znaleźć tu wsparcie, a może troszkę też zrozumienia

 

witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :)

 

Też się bałam pierwszej wizyty u specjalisty. Nie wiedziałam, czy będę umiała się przed kimś otworzyć. Czy ten ktoś będzie umiał mi pomóc. Odczuwałam momentami wstyd za to co mówię, a jednocześnie wstyd za moje czyny i za to, co siedzi mi w głowie - bo to o tym przecież rozmawiałyśmy... Jednak okazało się, że mój lekarz to mistrz, świetnie sobie ze mną poradził i zawdzięczam mu te niezwykłe efekty, jakie mogę zaobserwować u siebie od jakiegoś czasu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć skadi!

Bez wątpienia dobrą decyzję podjęłaś :) o tej wizycie, iść nie zaszkodzi a może nawet pomóc, a to jużjakaś motywacja, a obawiać się nie masz czego naprawdę, chyba że trafisz na nawiedzonego specjalistę :) a nawet gdyby to nie musisz więcej tam iść :) żartuję torchę, tak serio to oni znają swoje techniki i sposoby żeby umiejętnie wyciągnąć to co w tobie siedzi, a dobrze jest być pod okiem kogoś kto się zna ma rzeczy

pzdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×