Skocz do zawartości
Nerwica.com

odstawiam leki


Gość Ridllic

Rekomendowane odpowiedzi

Panie antychemikal, -u nie mów przynajmniej mi jaka jest prawda bo człowieczku jak Ci nie pasuje ,że bierze się leki to ich nie bierz i nie wprowadzaj jakiś teorii spiskowych mnie wyciągały z gó.... wiec dlaczego wpierasz mi swoje bzdury :?: a sfrustrowany zaiste jestem jak czytam twoje posty . Piszesz że jesteśmy inteligentni no to pozwól nam korzystać z tej inteligencji a nie narzucaj własnej ! i jeśli masz na myśli użytkowników forum pisząc "jestem zbyt inteligentny by sie dzielic z byle kim swoja wiedza zarowno jak i doswiadczeniami" to nie raportuj postów że ktoś Cie obraża bo sam to robisz :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zrobcie porzadek ze soba , pozniej wymagajcie od innych ..i nie przypomiam sobie zebym komus tuaj napisal bujaj jaja , bo tak moze napisac zwyczajna chamka nikt inny a jesli to tobie odpowiada no to najwidoczniej jestes taki sam .

 

Ps; ...was i wasze forum .

 

Edit. Pan dostaje 2 ostrzeżenie i na czas konsultacji z administratorem odpoczywa od pisania na forum Powód sianie zamętu oraz sprowadzanie tematu do kłótni na poziomie inteligencji dziecka z przedszkola które zawsze ma racje :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antychemikal,

Ty mi nie bedziesz gadał czy Ja mam odstawic czy nie...sama zdecyduje jak bede na to gotowa.

 

Kumasz to ,że sie nie da tak ooo na Twoje zawołanie GURU odstawic,rowerkiem jezdzic i h...fotki robic :twisted:

 

Mam 2 rowery i w domu jeden plus orbiterek.....fotek mam cala mase.......Ot wymyslił GURU terapie buhahhahah nie słyszałam tego od zadnego psychologa....

 

Ty myślisz,że ktoś jest taki glupi jak piszesz,że leci do lekarza po lek ,który kto inny bierze????

 

Chyba sam tak robiłeś????Po co tu zagladasz skoro to takie chore i głupie dla Ciebie ?????

Nie rozumiesz to bujaj jaja i nie wymadrzaj tymi swoimi definicjami :arrow:

 

NIE OBRAZAJ INNYCH BO SAM INTELIGENCJA NIE GRZESZYSZ

 

 

A jak chcesz możesz stracic oczy :lol:

 

 

Nie wiem czy wiesz gowniaro , ze straszenie w necie jest karalne ? ..i uwazaj zebys za chwile nie stracila lacza internetowego ...

 

---- EDIT ----

 

Ridlik pocaluj mnie ....moge wam tylko tutaj jedynie postawic klocka na srodku waszego forum , .i bujajcie wlasnie jaja osly .

 

no to teraz bez żadnych przemyśleń usuwam Cie z forum heh i co do tego całowania to na pieszczoty trzeba sobie zasłużyć a powodem nie jest to ,że coś masz do mnie ale za obrażenie użytkowników !!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daria , na chamstwo , bede wlasnie odpowiadal chamstwem i jesli ta suzak29 ma ochote pobujac jajca to moze pobujac , mnie w to niech nie miesza .

Wracajac do tematu , co "zrobiliscie " w swoim zyciu aby byc zdrowym ? ...praktycznei nic , po za braniem chemi , obecnie nawet co niektorzy nie sa jej w stanie odstawic . Jesli ja to zrobilem w swoim zyciu dwa razy i widzialem innych ludzi na odzialach nerwic ktorzy podobnie odstawiali i trenowali wyjscia i przelamywali swoje le`ki , to najwidoczniej wiem cos na tem temat duzo wiecej od was , po pierwsze to ja wyszedlem z lekow , to ja przelamalem swoje le`ki , to ja wiem jaka terapai mi pomogla i przy okazji innym ktorzy pomimo iz niewierzyli juz w zadno uzdrowienai to zdecydowali sie wlasnie odstawic leki , przelamywac le`ki itd ..i to ja moge wam powiedzeic jak wyjsc z nerwicy , a nie wym mnie o braniu lekow , o ktorych dawno zapomnialem i nie mam zamiaru nigdy w zyciu do nich wracac .

Chetnie zobacze jak jestescie zdrowi , mozecie przeciez wstawic tutaj jakas fotke , jak jestescie w miescie , usmiechnieci chodzicie w tlumie , jak przelamujecei swoje le`ki ...itd ..chetnie naprzykald zobacze zdjecie shada zdrowego usmiechnietego w tlumie ludzi ..pokazcie do zego doszlicie ....ja wyzdrowialem i wiem w jaki sposob i wiem o czym tuaj pisalem .Skoro wiecie lepeij i wierzycie w leki , to nie mamy o czym wiecej tuaj rozmawiac .

 

---- EDIT ----

 

Ps; Jesl iwam napisalem o jezdzie rowerem zcy tez innym sporcie , to tez wiem o czym psialem , madry intelektualista sie zastanwi , latwomyslny wykrzyknie sam sobie jezdzij ! ..a przeciez poprzez bieganie , ogolnei sport w organizmie wyrownuje sie oziom wszystkich hormonow , ogolnei czlowiek czuje sie duzo lepiej , poprzez pocenie sie wychodzi z organizmu kilkanascie razy wiecej toxyn niz pprzez wydalanie moczem ..itd ...

No , ale wy wiecie wszytko lepiej ...

 

---- EDIT ----

 

I jeszcze jedna sprawa , nie przyszedlem tutaj nikogo obrazac tak jak tutaj zasugerowal ridlic a pozniej powycinal posty ktore mu nie pasowly ...(ale menisjza z tym , mamy juz poza soba )

 

---- EDIT ----

 

Odpowiedzcie sobie uczciwie , czy jestesci w stanie wysjc bez lekow i normalnie funkcjonowac ? NIE , niejestescie , a czy zastanawiacie sie dlaczego macie ciagle le`ki pomimo ze bierzecie te leki ? ..to ja wam odpowiem , waszej psychiki , waszego toku myslenia , nie da sie od tak zmienic chemia , glowe sobie chcecie zatruc ? organizm wykonczyc trucizna ? pomyslcie logicznie , odpowiedzcie sobie sami , bo sami najlepoiej wiecie czy wam chemia w czym kolwiek pomoaga ...ktos tam napisal , moge przynajmniej normalnie funkcjonowac ..a ja Ci odpowiem ze mlody jestes , leki bierzezes na tyle niedlugo ze malo o nich wiesz ..poczekamy niech minie jezez rok , czy dwa ..wtedy otworzysz oczy , inni sie tym juz przekonali , przekonasz sie i Ty jeden z drugim .

 

---- EDIT ----

 

edit :mrgreen:

 

W sumie to widze ze nawet nie wiecie ze poprzez takie pyskowki na forum czy tez w zyciu codziennym sami sobie szkodzicie i rozwalacei wlasna rownowage psychiczna .

Nerwice mozna przyrownac do tzw ; yin & yang , ktoro jesli nie jest w rownowadze to prowadzi do choroby .

Ktos tam komus kazal sie na sile usmiechac i zauwazyl ze to dziala , bardzo dobrze , tak to wlasnie funkcjonuje , podobnie jest z le`kami ...jesli zaczniesz myslec negatywnie to powstanie le`k czy tez atak paniki , jesli podczas le`ku na sile zaczniesz myslec pozytywnie , a nawet wypowiadac glosno slowa , nic mnie sie nie stanie , za chwile to przejdzie ..to rowniez tak sie stanie , tak bedzie , le`k minie .

 

Pamietam jak bralem leki to kompletnie to nie funkcjonowalo , mialem doslowny metlik w gllwie hustawke nastroi , ataki paniki , omdlenia , dwie zapasci serca , bylem az do teg ostopnia juz zatruty ta chemia , ktora zatrulem sie stopniowo ..nie od razu z tym sie tez musicie liczyc i ktora mi nigdy w nicyzm nie pomogla .

 

Wydawalo mnie sie dluzszy czas , ze jak to ? .. w jaki sposob ja mysle inaczej i wywoluje le`ki ? ..skoro sobie normalnie , spokojnie szedlem ulcia i nagle zaczynalem sie bac ...?

To nie jest tak , wystarczy nawet zaczac sie wsluchiwac w swoj oddech czy tez mierzyc sobie puls ( tak tez mierzylem czy mi pikawka zbyt szybko czasem nie bije , a jak bila to odrazu panika i w dluga do domu :0) ..tak sie te zwalsnie zaczynaja ataki , uruchamia sie w ten sposob cala ta spirala le`ku , ktora musicie sie nauczyc przerwac ! ..ale nie za pomoca tabletek , to wam nic nie da , a jesli sie komus zdaje inaczej to jest w bledzie .

 

Powstawanie le`ku mozna porownac do malej czarnej skrzyneczki z ktorej "otwiera " z ktorej wylatuja czarne mysli , gdy sie ja tylko "otworzy " ale tych mysli niema sie sensu bac , one nie sa ani grozne ani nie stwarzaja zadnego zagrozenia , to tylko wasza wyobraznia , objawow rowniez mozna sienie bac (owszem sa nieprzyjemne ) ale proponuje je pokochac i sie z nimi pogodzic , nie walcyzc !!!! tego trzeba sie nauczyc i to jest sztuka , jelsi sie tego nauczycie ,to z czasem bedziecie zupelnie zdrowi !

 

---- EDIT ----

 

i ostatni edit bo pogode mam ladna i uciekam na powietrze :

 

Jesl iwam napsialem o tym ze fotografowanie to super terapia , to tak jest ...pomimo iz moze smieszyc .

Przez to ze sie czyms zajmiecie bedac na zewnatrz , odwrocicie tez uwage od "tej czarnej skryzneczk iw glowkach" "zatopicie " sie w przyrodzie i nie bedziecie mieli naet czasu o tym myslec , o waszych " potecjalync lekach , ktorych wogole miec nie musicie jesli tylko zechcecie tego sami :]

 

trzymajcie sie zdrowo pozdr...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbije pileczke raz po waszemu chamy ....ridlik ty glupi gnoju , wyssij mi baka z dupy razem z reszta twoich kolezkow palantow , turlajcie dropa polmozgi .

 

---- EDIT ----

 

a ty scierwo o nicku suzak29 bujaj wlasnie jaja wielbladom w cyrku ireszta balasow ktory mnie tutaj obrzucala blotem .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×