Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowe subforum


shadow_no

Jakiego subforum brakuje najbardziej?  

90 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego subforum brakuje najbardziej?

    • Parapsychologia i NLP
      15
    • Terapie niekonwencjonalne
      21
    • Jęczarnia (jako subforum)
      5
    • Problemy rodzinne
      12
    • Anoreksja i Bulimia (problemy żywieniowe)
      15
    • DDA
      10
    • Problemy w związku (w szukaniu partnera)
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam kilka propozycji na otwarcie nowych subforów, stworzyłem ankiete, w której może zagłosować każdy zarejestrowany użytkownik.

Można się również wypowiadać w tym temcie.

Część propozycji dostałem na czacie.

Każdy może zaznaczyć 1 propozycje.

Ankieta będzie trwała 7 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust:

Parapsychologia i NLP - ogólnie kwestia bardzo interesująca i osobiście chciałbym, żeby takie tematy były rozwijane/omawiane, mój głos

Terapie niekonwencjonalne - dosyć przydatne, ale nie przemawia do mnie żeby zrobić z tego osobne subforum

Jęczarnia (jako subforum) - dobrze sobie radzi jako temat - osobiście dla mnie to najmniej przekonywujące jako subforum

Problemy rodzinne - dotykają wielu osób, identyfikuję się osobiście z tą kwestią, u mnie rozwiązanie problemów było kwestią odpowiedniego podejścia, przez co oszczędziłem sobie i rodzicom wielu przykrości, wydaje mi się że zwrócenie uwagi na ten temat mogłoby wielu osobom pomóc, bo często od problemów rodzinnych zaczynają się kłopoty z różnymi zaburzeniami, mój drugi głos

Anoreksja i Bulimia (problemy żywieniowe) - tak samo zaburzenie jak i te w nagłówku, gdyby nie te działy na które zagłosowałem myślę że głos poszedłby na to jako pierwsze, bo akurat tego nikomu nie życzę i równie dobrze jestem za tym żeby wspomóc kwestię leczenia i zapobiegania temu

DDA - w sumie stosunek mam zbliżony do tego co wyżej, rozległy problem, subforum mogłoby być

Problemy w związku (w szukaniu partnera) - kwestia, która mnie dotyka, jednak myślę że spokojnie zmieści się w dziale psychologia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgapiwszy od Icemana:

 

Parapsychologia i NLP - NIE! Żadnej pani Wandy i nakręcania natręctw!

Terapie niekonwencjonalne - nie mam zdania.

Jęczarnia (jako subforum) - NIE! Ograniczmy jęki.

Problemy rodzinne - może być, chociaż nie widzę tego jakoś...

Anoreksja i Bulimia (problemy żywieniowe) - chyba już dojrzałam do tego, żeby zaakceptować takie forum. Jeżeli tylko będziemy się nim dobrze opiekować. Tak zagłosowałam.

DDA - skoro jest forum PTSD to i to powinno być. Problematyka dobrze wiążąca się z naszym forum, to byłby mój drugi wybór.

Problemy w związku (w szukaniu partnera) - nie, za dużo już tego jest na forum (w różnych działach), nie jesteśmy serwisem randkowym ani Ciocią Dobra Rada z zina dla nastolatek, poza tym ja próbuję ludziom tłumaczyć, że księciunio z bajki tudzież królewna-żabka problemów z samoakceptacją i zaburzeniami nie rozwiąże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze przewinęła się kiedyś przez forum propozycja działu poświęconego zdrowiu fizycznemu i problemom somatycznym. Można by tam poradzić się w kwestii do jakiego lekarza się udać, jak poprawić swój stan zdrowia, jak się odżywiać i.t.d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie podwarzajac Waszego wyboru doszedlem do wniosku ,ze sub forum ktore wygralo jest "martwe" przegladajac bardzo dlugi czas nasze forum zauwazylem ze mozna by bylo wniesc propozycje jezeli tylko uzytkownicy i osoby funkcyjne zgodzily by sie na ponowne rozwazenie calego pomyslu na zastosowanie zmiany analizujac problemy w postach zauwazylem ze masa jest ich na temat problemow w rodzinie , w zwiazkach itp powstaja nagminie takie tematy w roznych juz istniejacych forach gdybysmy zamienili je w jedno sub forum na temat problemow w rodzinie i w zwiazkach oraz mozna by podlaczyc tam DDA poniewaz to tez problemy zwiazane z rodzina o wiele bardziej forum stalo by sie przejrzyste a nam osoba funkcyjnym pomoglo by to w utrzymaniu porzadku wiec zwracam sie z pomyslem do Was oraz z pytaniem czy taki pomysl jest wart rozwazenia i czy nie jest to glupi pomysl :?::?::?: jesli tak to mozecie napisac mi tutaj ze pomysl i jego autor jest glupi i zeby sie nie wychylal :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic,

sprawa nowego subforum wygląda tak, że nie chciałem decydować sam. Zrobiłem demokratyczne głosowanie, w którym mógł wziąć udział każdy Użytkownik zarejestrowany na forum. Bardzo prawdopodobne jest to, że głosy oddawali w dużej mierze ludzie którzy napisali < 100 postów, i których aktywność na forum jest mierzona w dziesiętnych procentach.

Pamiętam, że kiedy nowym subforum była 'Depresja' również na początku było względnie mało postów. Dopiero efekty pozycjonowania dały oczekiwany rezultat.

Subforum o problemach rodzinnych/w związkach jest wg. mnie lepszym rozwiązaniem, ale... Jeżeli zamknął bym nowo otworzone subforum było by to mimo wszystko nie fair. Dlatego proponuję poczekać jeszczę trochę. Następnie otworzyć jeszcze jedno subforum, którego nazwę możemy opracować. Takie rozwiązanie będzie imho najlepsze. Co Wy na to?

 

[*EDIT*]

 

Wspólnie z pozostałymi moderatorami postanowiliśmy otworzyć nowe subforum: Pozostałe zaburzenia.

Jeżeli jakiś temat niespodziewanie zniknął - sprawdźcie czy nie ma go tutaj. W nowym subforum poruszamy między innymi tematy:

Anoreksja, bulimia, DDA, DDD, schizofrenia, CHAD, problemy w związkach, uzależnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×