Skocz do zawartości
Nerwica.com

żenada...


Gość Ślicznotka

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie szkolnictwa i jego bezsensu zgadzam się z cadarxxem. Większość wykutej wiedzy jest w ogóle bezużyteczna, ponieważ nie umiemy jej wykorzystać w praktyce. Takie są realia, że nasza lewa półkula, którą się uczymy ma ograniczoną pojemność - jej przepustowość wynosi 7+-2 elementy więc nowe wiadomości są uczone kosztem starych... a egzamin gimnazjalny to przekrojowy test z materiału od podstawówki... Ale myślę, że tu chodzi o coś więcej niż tylko wiedzę. Dzieciaki trzeba jeszcze nauczyć paru praktycznych rzeczy, takich jak pewne wartości moralne czy zasady, od których to szkoła nie jest. To rola rodziców. Problemy z dziećmi w obecnych czasach wynikają z ich braku a nie z przeładowanego i bezsensownego systemu szkolnictwa. Taka jest prawda, że dzieci uczą się tego już nie w domach [bo rodzice nie mają czasu] a właśnie w szkołach i na podwórku. Więc mamy efekty...

 

Ka_Po trochę więcej wyrozumiałości i dystansu, wiem że Cię na nie stać czytając Twoje wypowiedzi w innych tematach - nie prowokuj proszę kłótni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuw...niech ktoś mi powie ze ja nie edukuje moich dzieci to mu zaje.....

Kurw.. cadarxx, napisałaś,żeby rodzice sami nauczali dzieci czyli jak zrozumialam bez szkoly!!!!

Moje dzieci ku.. chodza do najlepszej szkoły ucza sie do godz. 12 potem maja hort odrabiaja lekcje kazde inndywidualnie ,jak sobie rodzic życzy.W domu spedzam z nimi najwiecej czasu staram sie i poswiecam swój czas.Moje dzieci są od urodzenia inteligentne :mrgreen:

a Ty ku... MOCca, odjeba.... sie juz raz Ci mówiłam ..masz dzieci,że sie wypowiadasz wogóle

 

---- EDIT ----

 

to tylko w Polsce jest tak beznadziejna edukacja,ja nie nazekam

 

---- EDIT ----

 

ku..godzinka z dzieckiem to co to za matka????

 

---- EDIT ----

 

WRACAMY DO ZDRADY

Ka_Po, kochanie no co byś zrobiła jakbys swojego mezulka złapała na innej :mrgreen: ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo suzak29 nie życzymy sobie na forum takiego słownictwa. Nie widzę żadnych podstaw do takiego wybuchu furii. Ostrzeżenie i proszę wracać do tematu [moja prośba tyczy się już wszystkich i więcej próśb nie będzie].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, jestem opanowana

Pstryk, nie tylko Ja klne na forum

 

---- EDIT ----

 

ALEKS*OLO, za to Ty jesteś taki elokwentny wyuczony pierd...

moze pogadamy po niemiecku,angielsku ,lub hiszpansku wybierz sobie jezyk

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suzak29,

po 1 jesli Ty jestes taka elokwentna i wyuczona powinnas dostrzec pewien znaczek i wiedziec ze jestem kobieta wiec nie pisz -ny...:]

po 2 widze ze z Toba to ja moglabym tylko pogadac tzw łacina podworkowa :]

po 3 nie mam czasu na pociskanie pierdoł z Toba :] ...wole isc pozbierac kupy mojego psa na podwórku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sukaz a jesli Ci chodzi o te jezyki to nie władam zadnym perfekcyjnie wiec nie bede probowac, a hiszpanskiego wogole nie znam , ale Ty skoro jestes taka elokwentna i wykształcona powinnas wiedziec ze inteligencja i elokwencja to wcale nie wyuczony jezyk na pamiec :]

 

ale coz pewnie sylikon wypalil Ci zwoje mozgowe ... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrada? To się podrapać, pod warunkiem, że traktujemy wierność jako silne swędzenie i niemożność podrapania się.

 

Na poważnie dla mnie zdrajca/zdrajczyni=kolaborant i kary takie jak za okupacji. Idąc dalej, ktoś kto nas zdradza nie warty jest nerwów, rękoczynów, czegokolwiek.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, suzak29, kurcze nie mogę tak ostro ale powiem to w inny sposób "dziewczęta chyba wam jakiegoś pana trzeba kurcze"

 

suzak29, mam rozwiązanie jeśli nie chcesz być atakowana musisz zmienić avatar nic innego Aga nie przychodzi mi do głowy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, dzieki ale ja Pana juz mam i jestem wyżyta seksualnie jesli Ci o to chodzi ....moje posty sa pisane jak najbardziej na trzezwo i w optymalnej ( 36,6 C ) temperaturze :]...wiec nie wiem po co ta aluzja do mnie ...

 

Nie uważasz ,że słuszna ta aluzja

 

suzak29, ignor dla takich tepot jak Ty ... :roll:

 

bo widzę ,że jesteś kolejną użytkowniczką która prowokuje Suzak29 a że Ona nie daje sobie to kolejny temat poleci do kosza :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, z tego co widzę została upomniana przez moderatora za używanie niecenzuralnych słów ,wiec nie rozumie dla czego piszesz ,że nikt nie zauważa rzucania mięsem przez suzak29,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×