Skocz do zawartości
Nerwica.com

Naprawdę super rezultaty.


Marcin211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Borykam sie już z nerwicą od kilku ładnych lat. I jak na razie bez większych efektów.

Ale ostatnio znalazłem w internecie ogłoszenie w którym- ktoś kto poradził sobie z nerwica - udziela pomocy. Tylko że to jest pomoc albo telefoniczna ,albo na gg itd. Można sie z nim spotkać ale tylko na terenie Krakowa.

 

Facet zaznacza z góry, że nie jest psychologiem ani terapeutą.

Jego stawka to 150 zł - i w tym można do niego dzwonić,albo kontaktować sie na gg lub w inny spoób, codziennie przez 30 dni po 45 minut.

I co ciekawe ja ( np:jako jego pacjent) płacę dopiero po tych 30 dniach i tylko wtedy gdy jestem zadowolony.

 

I teraz mam do was pytanie czy w ogóle warto?????? Jak myślicie ???

Zastanawiam sie czy to nie jest jakiś oszust. Chociaż juz wcześniej o nim słyszałem i podobno jest trochę zadowolonych ludzi ( ale podobno)

Proszę o wasze opinie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawka za co - za sesję? Płacenie dopiero gdy klient zadowolony, czyli potencjalne leczenie za darmochę przez 30 dni - to brzmi podejrzanie i dziwnie... W tym musi być jakiś haczyk. Ja bym na to nie poszła - w najlepszym razie stracisz pieniądze, o stracie resztek nerwów nie wspomniawszy. Dobrze byłoby się dowiedziec ile jest niezadowolonych.

Nie lepiej iść do zwykłego psychoterapeuty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem do psychoterapeutów ale czasami mam wrażenie że to właśnie oni są oszustami. Szukam teraz kogś kto naprawdę to przeżył i wie co to znaczy.

 

 

Zadzwoniłem pogadałem z tym gościem i powiem szczerze że wydał sie konkretny a zarazem sympatyczny i znający sie na rzeczy.A druga sprawa to to że nie był wcale sztuczny ani za bardzo miły jak to niektórzy psychoterapeuci. Jeżeli chodzi o finanse to to jest 150 zł za cały miesiąc. Pytałem dlaczego tak mało - on odpowiedział tylko że to nie jest zródłem jego utrzymania. A te 150 zł to jest jego czas.

 

Zacznę od jutra i zobaczymy -- najwyżej mu nie zapłacę :)

 

 

Dam wam znać jak to wygląda.

 

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie odbyłem z nim tą pierwszą rozmowę i powiem tak:

 

Podszedł do sprawy tak jak należy. Najpierw zapytał czy ktoś już u mnie zdiagnozował nerwice. Pytał czy robiłem sobie badania aby wykluczyć jakieś inne dolegliwości itd.

To mi sie spodobało. :)

Potem jeszcze raz zaznaczył że nie jest terapeuta ani psychologiem. Zapytał czy w związku z tym jestem zainteresowany.

 

Następnie opowiedział o sobie ( co przeżył i jak u niego wyglądał proces leczenia itd)

 

Potem pytał o moje dolegliwości. Jeżeli jakaś dolegliwość u niego nie występowała od razu mówił że takiej akurat nie doświadczył. Podoba mi się że umie sie do tego przyznać.

 

I właśnie ta szczerość w czasie tej rozmowy była niesamowita. Przynajmniej ja odczułem że facet jest całkowicie "prawdziwy" nie ma żadnego owijania w bawełnę, tak jakbym rozmawiał z kimś kogo znam i mogę mu ufać. ( wiem że to dziwnie brzmi ,ale tak po prostu odczułem)

 

Ale to dopiero I telefon - jak bedzie dalej zobaczymy. Mam nadzieję że jak przejdziemy do konkretów to też bede zadowolony.

Będę dawał znać jak to przebiega.

 

---- EDIT ----

 

Witam Wszystkich!!

 

Zakończyłem tą terapię i jestem strasznie zadowolony. Nie sądziłem że będzie taki efekt.Na początku byłem nastawiony sceptycznie ale po paru spotkaniach całkowicie się poddałem i postanowiłem się stosowac do tego co On mówił. Można powiedzieć że od jakiegoś miesiąca nie mam prawie żadnych objawów nerwicy.

 

Chociaż powiem wam że to była zupełnie inna terapia niż wszystkie. Ten człowiek uświadomił mi jak wiele czynników było powodem mojego stanu. Od jakiegoś miesiąca żyję normalnie. Chodzę nawet do supermarketów :) i nie mam z tym już żadnych problemów :)

 

Myślałem że już nic mi nie pomoże a tu proszę :) Jest świetnie.

 

Nie chce nikogo zachęcać ale polecam człowieka z czystym sumieniem.

 

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!

Pisałem w sierpniu o tej terapi:

 

 

czy-warto-skorzysta-z-takiej-pomocy-t13950.html

 

 

Zakończyłem tą terapię i jestem strasznie zadowolony. Nie sądziłem że będzie taki efekt.Na początku byłem nastawiony sceptycznie ale po paru spotkaniach całkowicie się poddałem i postanowiłem się stosowac do tego co On mówił. Można powiedzieć że od jakiegoś miesiąca nie mam prawie żadnych objawów nerwicy.

 

Chociaż powiem wam że to była zupełnie inna terapia niż wszystkie. Ten człowiek uświadomił mi jak wiele czynników było powodem mojego stanu. Od jakiegoś miesiąca żyję normalnie. Chodzę nawet do supermarketów :) i nie mam z tym już żadnych problemów :)

 

Myślałem że już nic mi nie pomoże a tu proszę :) Jest świetnie.

 

Nie chce nikogo zachęcać ale polecam człowieka z czystym sumieniem.

 

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marin211 a jak ty się z nim kontaktowałeś osobiście? czy jak? i przez jaki okres czasu?

Ja rpóbowałem już wielu rzeczy psychiatrów psychologów bioenergoterapeutów i akupunktury i dupa, więc spróbuję wszystkiego co może pomóc, więc mógłbyś to jakoś nakreślić ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Victorek

 

Parę razy rozmawiałem z nim przez telefon ale powiem szczerze że akurat mnie ta forma nie odpowiadała.

Postanowiłem się z nim spotkać.( Niestety ja mam daleko bo On jest z Lublina)- Raz w tygodniu woził minie kumpel. Pod koniec jeździłem już pociągiem co też uważam w moim przypadku za cud.

Polecam bo gość jest naprawdę konkretny i szczery aż do bólu ,a mnie osobiście tego właśnie chyba trzeba było. Jest to zupełnie inaczej niż u psychologa który tylko przytakuje i niewiele mówi.( przynajmniej ja mam takie doświadczenia)

No i nie ma tej sztucznej atmosfery :)

 

Jak jesteś zainteresowany to podam Ci do niego numer na priv.

 

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×