Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy


maciej19812609

Rekomendowane odpowiedzi

hej :P mysle ze to ze tak bardzo jej chcesz pomoc jest dla niej bardzo wazne...! ale czy ty sam jej wiele pomozesz ??? ja przechodziłam załamanie nerwowe po smierci kogos bardzo bliskiego,,,2 tyg z łozka nie wychodziłam ... i musiałam zaczec brac leki antydepresanty i po nich jakos wyszłam z tego .... !!! niewiem wydaje mi sie ze najlepiej dla niej była by rozmowa z psychologiem dlaczego wogole sie tak dzieje?? no i oczewiscie twoje wsparcie bo to naprawde bardzo sie liczy i mysle ze napewno powoli stanie na nogi.....a powiedz ona wogoel sie leczy jakos ???pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć maciej19812609, miło Cię poznać. Rozumie, że chcesz pomóc dziewczynie ale prawda jest taka, że to ona musi chcieć sobie pomóc. Może zaproś ją na początek na to forum :?: Nom na pewno powinna iść do specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem maciej, na pewno staraj się jej teraz nie denerwować, sam kiedy przeżywam jakieś nerwy od kogoś to jest jeszcze gorzej, a szczególnie od kogoś bliskiego. Fajnie że poszukałeś w necie cos o tym, i w ogóle wykazujesz zainteresowanie nerwicą u ukochanej osoby, bo często takie akcje kończą się drwiną i niezrozumieniem. Sam poczytaj forum żebyś wiedział mniej więcej co może się dziać i jak reagują osoby z tymi sprawami, żebyś nie poczuł się dotknięty jakimś słowem czy coś. Wiesz zresztą pewnie o co mi chodzi.

A na pewno jeżeli jest to mocne załamanie po jakimś zdarzeniu czy coś to przydała by się pomoc specjalisty, nie wiemy za bardzo o jakie załamanie chodzi ale na początku dobry by był psycholog.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :smile:

wydaje mi się że najlepsze co możesz zrobić to poszukać dobrego psychologa lub psychiatrę, umówić się, wziąć dziewczynę za rękę i do niego zaprowadzić. Sama nie pójdzie bo pewnie myśli że i tak jej nikt nie zrozumie (sam to przerabiam). To bardzo dobrze że chcesz jej pomóc a dla niej przypuszczam że to bardzo ważne że jest bliska osoba która o nią dba w trudnych chwilach ( ja nie mam takiego komfortu). I musisz mieć dużo wyrozumialości dla jej zachowań.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Podstawowe pytanie: czy dziewczyna ma powod by przezywać załamanie nerwowe? O co mi chodzi.. o to, czy Jej bliskiemu cos się złego stało, ma jakieś bardzo poważne zdrowotne, w szkole, w pracy... coś czym można wytłumaczyć ten Jej stan... gorzej, jak przezywa załamanie nerwowe, a powod nie jest do końca znany...

Jakie ma objawy: lęki, objawy depresyjne, jest płaczliwa, agresywna, nie chce rozmawiać, nie wychodzi z pokoju, nie chce jeść, zachowuje się nieracjonalnie???

Jesli tak, natychmiast musi interweniowac lekarz: psycholog albo psychiatra moim zdaniem...

Trzymaj się!!!

Fajnie, że chcesz Jej pomoc:) nie wszytscy rozumieją nerwicowców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×